Szukaj

Katy Perry i Orlando Bloom zostali rodzicami. Zamieścili pierwsze zdjęcie córeczki. Otrzymała oryginalne imię

Katy Perry i Orlando Bloom

Katy Perry i Orlando Bloom

Katy Perry urodziła! Dziecko piosenkarki i Orlando Blooma jest już na świecie, o czym na Instagramie poinformował UNICEF. To właśnie tam pojawiło się pierwsze zdjęcie, a także wyjawiono imię dziewczynki.

Katy Perry o tym, że jest w ciąży, poinformowała w marcu. Właśnie wtedy w sieci pojawił się teledysk do piosenki Never Worn White, na którym piosenkarka obejmuje sporych rozmiarów brzuszek. Od tej chwili nikt nie miał wątpliwości, że rodzina jej i Orlando Blooma się powiększy.

Katy Perry: płeć pierwszego dziecka

Perry, od momentu, w którym pochwaliła się błogosławionym stanem w social mediach, nie ukrywała już brzuszka. Chętnie publikowała posty, w których eksponowała krągłości. Internauci mogli obserwować, jak zmienia się jej sylwetka i odliczać z nią dni do porodu. Poznali też jej ciążowe zachcianki, jakimi były m.in. ogórki kiszone.

Piosenkarka w social mediach w słodki sposób ogłosiła płeć pierwszego dziecka. Udostępniła zdjęcie, na którym pojawia się Bloom. Aktor pozował z twarzą wymazaną różowym kremem. Uśmiechał się od ucha do ucha. W opisie Perry ujawniła, że powitają na świecie dziewczynkę. Imienia jednak nie zdradzili.

Katy Perry urodziła

Katy termin porodu miała wyznaczony na sierpień. Maleństwo przyszło na świat zgodnie z oczekiwaniami, o czym dumni rodzice poinformowali na Instagramie UNICEF. Dodali pierwsze zdjęcie z dzieckiem i zdradzili, że nazwali ją Daisy Dove Bloom. Podzielili się też swoimi odczuciami na temat porodu:

Wypełnia nas miłość i radość po bezpiecznych i zdrowych narodzinach naszej córki. Ale wiemy, że mamy szczęście i nie każdy może doświadczyć tak spokojnego porodu jak nasz. Ludzie na całym świecie wciąż doświadczają niedoboru pracowników służby zdrowia. Co jedenaście sekund umiera kobieta w ciąży lub noworodek, głównie z przyczyn, którym można zapobiec.

View this post on Instagram

Welcome to the world, Daisy Dove Bloom! We are honoured to introduce Goodwill Ambassadors @KatyPerry and @OrlandoBloom’s new bundle of joy.⠀ ⠀ “We are floating with love and wonder from the safe and healthy arrival of our daughter,” Katy and Orlando told us.⠀ ⠀ “But we know we’re the lucky ones and not everyone can have a birthing experience as peaceful as ours was. Communities around the world are still experiencing a shortage of healthcare workers and every eleven seconds a pregnant woman or newborn dies, mostly from preventable causes. Since COVID-19 many more newborn lives are at risk because of the increased lack of access to water, soap, vaccines and medicines that prevent diseases. As parents to a newborn, this breaks our hearts, as we empathize with struggling parents now more than ever.⠀ ⠀ “As UNICEF Goodwill Ambassadors, we know UNICEF is there, on the ground, doing whatever it takes to make sure every expecting mother has access to a trained health worker and access to quality healthcare. In celebration of the heart we know our daughter already has, we have set up a donation page to celebrate DDB’s arrival. By supporting them, you are supporting a safe start to life and reimagining a healthier world for every child. We hope your ♥️ can bloom with generosity.⠀ ⠀ Gratefully-⠀ ⠀ Katy & Orlando.”⠀ ⠀ Please tap the link in our bio to support the most precious gift: a healthy child.

A post shared by UNICEF (@unicef) on

Internauci ruszyli z gratulacjami. Pod wpisem pojawiło się mnóstwo wpisów skierowanych do rodziców.

Katy Perry i Orlando Bloom — jak się poznali?

Katy Perry i Orlando Bloom poznali się w 2016 roku. Między nimi od razu zaiskrzyło. Chociaż wydają się być zgodną parą, między nimi także bywały trudne momenty. To one doprowadziły do tego, że na moment się rozstali. Gdy ponownie się zeszli, ich uczucie odżyło na nowo. Relacja stała się też bardzo poważna — para się zaręczyła.

Ślub Perry i Blooma co jakiś czas jest obiektem zainteresowania kolorowej prasy, która podaje coraz to nowe szczegóły na ten temat. Gwiazdy oficjalnie milczą na ten temat.


Katy Perry i Orlando Bloom zostali rodzicami

Katy Perry i Orlando Bloom zostali rodzicami

Katy Perry

Katy Perry

Katy Perry w ciąży

Katy Perry w ciąży

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×