Szukaj

Katy Perry na plaży z Orlando Bloomem i Daisy Dove. W obszernej sukni karmi piersią córeczkę i korzysta ze słońca

Katy Perry z rodziną na plaży

Katy Perry z rodziną na plaży

Katy Perry i jej najbliżsi zostali sfotografowani na plaży w Santa Barbara. Jak wyglądała gwiazda muzyki, jej partner i mała córeczka? Zdjęcia paparazzi.

Katy Perry w marcu ubiegłego roku podzieliła się z fanami radosnymi wieściami. Ogłosiła, że ona i Orlando Bloom zostaną rodzicami – pokazała spory już brzuszek w teledysku do piosenki Never Worn White. Od tego momentu nie żałowała zdjęć w social mediach, na których można było podziwiać rosnący brzuszek.

Pod koniec sierpnia Katy Perry urodziła. Powitała na świecie córkę, Daisy Dove, o czym poinformowała w mediach społecznościowych. Na Instagramie pojawiły się pierwsze zdjęcie dziecka.

Wypełnia nas miłość i radość po bezpiecznych i zdrowych narodzinach naszej córki. Ale wiemy, że mamy szczęście i nie każdy może doświadczyć tak spokojnego porodu jak nasz – brzmiał oficjalny komunikat świeżo upieczonych rodziców.

W krótkim czasie wróciła do zawodowej aktywności, między innymi do jurorowania w Idolu. Zaczęła publikować nowe posty na Instagramie, wśród których nie brakowało bardzo odważnych wpisów. Na przykład krótko po porodzie zaprezentowała, jak wyglądało jej ciało zaledwie pięć dni po tym, jak została mamą.

Czas mija, a Katy powoli wraca do formy. Niedawno baraszkowała w kostiumie kąpielowym w oceanie podczas urlopu na Hawajach. Właśnie została przyłapana razem z najbliższymi na plaży, ale tym razem w Santa Barbara. Jak wyglądała?

Katy Perry w obszernej sukience plażowej karmi Daisy Dove

Tym razem Katy i Orlando zabrali maleńką Daisy Dove na plażę w Santa Barbara. Podczas gdy aktor zajmował się psiakiem i noszeniem potrzebnych na plaży akcesoriów, wokalistka zadbała o to, żeby ich córeczce niczego nie brakowało. Osłaniała ją od słońca, a także karmiła piersią, zasłaniając się tetrową pieluszką.

Gwiazda była ubrana w obszerną plażową sukienkę w pasy, a na głowie miała słomkowy kapelusz. Wśród ludzi twarz przysłoniła różową maską ochronną. Kreacja nie zdradzała, jak bardzo zmieniło się ciało Katy. Powiewy wiatru, spowodowały, że można jednak wnioskować, że Perry ciągle stara się wrócić do formy sprzed ciąży.

Najważniejsze jednak, że zarówno wokalistka, jak i Orlando Bloom wyglądają na zdjęciach na niezwykle zrelaksowanych i szczęśliwych, a Daisy Dove jest przesłodkim bobaskiem. Zajrzyjcie do naszej galerii.


Katy Perry z rodziną na plaży

Katy Perry z rodziną na plaży

Katy Perry z rodziną na plaży

Katy Perry z rodziną na plaży

Katy Perry z rodziną na plaży

Katy Perry z rodziną na plaży

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×