Jacek Kurski z rodziną już szaleje w Zakopanem. Zabrał żonę i córkę na narty. Tak odpoczywają w przerwach od pracy przy „Sylwestrze marzeń”

Jacek Kurski w Zakopanem

Jacek Kurski w Zakopanem

Jacek Kurski jest już w Zakopanem, gdzie osobiście dogląda przygotowań do Sylwestra Marzeń. Towarzyszą mu żona i mała córeczka. Małżonkowie nie szczędzą sobie czułych gestów i pocałunków. Zobaczcie zdjęcia.

Sylwester organizowany przez TVP w Zakopanem to jedna z największych imprez kończącego się roku. Poprzednim razem odbył się on w Ostródzie, ale tym razem ku uciesze widzów ponownie wrócił do zimowej stolicy Polski, gdzie już od kilku dni zjeżdżają się największe polskie i zagraniczne gwiazdy. Organizatorzy wydarzenia zadbali o to, by publiczność pod sceną oraz widzowie zgromadzeni przed telewizorami mieli co wspominać w Nowym Roku. Na scenie pojawią się między innymi: Maryla Rodowicz, Zenek Martyniuk, Boys, Piękni i Młodzi, Roksana Węgiel, czy Sławomir i Kajra. Gwiazdy już szykują wyjątkowe kreacje na 31 grudnia.

U podnóża Tatr pojawi się także światowej sławy gwiazd, czyli Jason Derulo. Trzeba przyznać, że jest to ogromne zaskoczenie, a tym akcentem TVP może po raz kolejny pobić rekord oglądalności podczas sylwestrowej nocy.

Jacek Kurski z rodziną w Zakopanem

Przez kilka ostatnich dni powstawała w Zakopanem imponujących rozmiarów scena, która została zamontowana na Równi Krupowej. Niedawno pokazał ją w sieci Rafał Brzozowski. Gwiazdy odbyły już także pierwsze próby. Wszystkich przygotowań osobiście doglądał prezes TVP Jacek Kurski. Odwiedził on muzyków i dokładnie przyjrzał się scenografii.

Na Podhale wybrała się z nim oczywiście ukochana żona Joanna i kilkumiesięczna córeczka, Anna Klara. Dumny mąż i ojciec nie ma zamiaru nawet na chwilę się z nimi rozstawać. Po tym, jak Jacek Kurski odwiedził artystów podczas prób, udał się na stok Harenda. Tam trwały przygotowania do zdjęć z narciarzami.

Prezes TVP również postanowił założyć narty i zjechać razem z nimi. Na dole czekały na niego żona i córeczka. Malutka z wielkim zaciekawieniem przyglądała się swojemu tacie, który miał na głowie kask i narciarskie gogle. Nie zabrakło też czułości, a małżonkowie na powitanie obdarowali się pocałunkiem.

Nie od dzisiaj wiadomo, Jacek Kurski to wytrawny narciarz, jeździ od kiedy skończył 6 lat i nauczył się tego sam. Zaczynał od osiedlowych górek w Gdańsku, gdzie dorastał, a potem trenował w Wieżycy na Kaszubach. Za kilka lat dołączy do niego córka! Już teraz przy wózku Anny Klary zamontowane są specjalne narty, które ułatwiają spacery w śniegu.

Zdjęcia z Zakopanego znajdziecie w naszej galerii.


Jacek Kurski z żoną i córką w Zakopanem

Jacek Kurski z żoną i córką w Zakopanem

Jacek Kurski z żoną i córką w Zakopanem

Jacek Kurski z żoną i córką w Zakopanem

Jacek Kurski z żoną i córką w Zakopanem

Jacek Kurski z żoną i córką w Zakopanem

Komentarze

 • Katarzyna pisze:

  Pan Kurski za chwilę wyginania się na scenie płacił jricie np Wiki Gabor 25 tys (jak można dzis było przeczytać w necue). Dziewczynce która powinna chodzić do szkoły a nie japę drzeć na scenie. A uczciwie ludzie pracują za 3-4 tys cały miesiąc. Nie wspomnę o emerytach.

 • Gość pisze:

  i co zlodzieju, dobrze sie bawisz ze swoimi pasozytami za moje podatki?

 • GośćKonwalia pisze:

  Sylwester w Zakopanem a zwłaszcza występ Maryli to mega sukces doskonała organizacja, ciekawy wykon, mega fenomenalny głos wielkiej gwiazdy Maryli świetny repertuar. Lubimy wracać do przebojów z dawnych lat. Lat 70,80tychWodecki,KrawxzykBanaszak Prońko to są gwiazdy światowego formatu. SYLWESTER MARZEŃ PODNOSI MORALE W CZASIE KRYZYSU JEST PIĘKNYM, CIEPLYM PROMIENIEM SŁOŃCA WŚRÓD TATR. TVN dawno już nic ciekawego nie wnosi i zwyczajnie zazdrości pomysłu PR 2 i sukcesu.

  • GośćBarbara Nieszatan pisze:

   Sylwester w Zakopanem to olbrzymi sukces PIS u a to doprowadza TVN do szału. TVN zabija Zazdrość po prostu w czasach kryzysu i covid sylwester w Zakopanem podnosi a duchu. Maryla jest pełna charyzmy, ciepla i mega głos mocny, barwny, słuch absolutny i świetny repertuar ma MILONY fanów starych i młodych jest gwiazda europejskiego formatu.

 • Gość pisze:

  Zenek Marylka i Kurski ten sam poziom intelektualny czyli zero i czym się chwalić

  • GośćBarbara Nie Szatan. pisze:

   Maryla to wybitna piosenkarka o cieplym pełnym wyrazu, fenomenalnym głosie już dawno doceniona i oceniona przez specjalistów. Maryla zawsze jest cudem sceny, poraża, powala na kolana mega gwiazda ciepła super kobieta kochamy Marylę. MIJA STRES GDY POJAWIĄ SIĘ mMaryla. MARTYNIUK slaby może śpiewać na wiejskich weselach Sylwester w Zakopanem od lat udaje się PIS owi przyciąga miliony a to doprowadza do szału zazdrosny TVN Zazdrość to zły doradca lepiej niech sami zrobia dobry szow.

 • Zorro pisze:

  Wstrętni ludzie!!! I on i ona!!! Jak można afiszować się z nową rodziną jak się PORZUCIŁO poprzednią. Mam nadzieję, że karma wróci!!

 • Ktosik pisze:

  Coś okropnego paskudztwa

 • Gość pisze:

  I ciekawe kto za to zapłaci kurski czy TVP a zresztą jak patrzę na te kanalię to twierdzę to co kiedyś Moja babcia
  Boga ni ma jak takie kanalie po tej świętej ziemi chodzą

 • Siwy pisze:

  Europa się zamyka a pajac szykuje inkubator wirusa.

  • Gość pisze:

   Czekam na ten dzień kiedy kurskiego wyżucą z tvp , na brug nigdy tak trefnego faceta nie widziałem

 • Gość pisze:

  Kurski ty sknero, w telewizorni filmy z datą 50 lat do 20 lat wstecz a tu gdzie sam jedziesz to bogato się bawisz, ale my płacimy na dobre programy i filmy cały rok! Zwracaj kasę bo cały rok szmira leci gdyby nie „fokus” to można spokojnie porzucić tv. No wiadomości i reklam nie oglądam więc, nie oceniam, ale to już pewnie totalna hipnoza! Dawaj kasę spowrotem bo nie wywiązujesz się.

 • Gość pisze:

  A pojechał zdrowy czy chory

 • Wkurzony pisze:

  Za publiczne pieniądze prezesisko się bawi. Tv publiczna promotorem disco polowcow.jaki prezes taki sylwester. Szkoda że wszyscy muszą składać się na zachcianki tego w i e ś n i a k a.

 • Gość pisze:

  Za moje podatki a ja zapie…m i muszę żyć za 2500 na miesiąc. A on się rozpasa za nasze z tą swoją żoną tak zwaną

 • Gość pisze:

  Za pieniadze Polaków moze niektórzy niemaja co jeść a on baluje i niema pandemi corona wirusa cała Europą sie zamyka a Polska baluje hańba

  • Gośćmagda pisze:

   Jacek nie całuj żony boją zaradzić możesz korona wirusem tak jak wszystkich w na ero wizj

  • Gość pisze:

   masz rację trochę pokory przydałoby się a najbardziej wkurzają mnie artyści z zagranicy i nie mają oni kwarantanny

 • Gość pisze:

  To teraz juz jasne dlaczego tak promuje te wioski i okolice

 • Gość pisze:

  Za moje pieniadze

 • Gość pisze:

  A gdzie miłość do dzieci z poprzedniego małżeństwa?

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×