Jacek Kurski z rodziną już szaleje w Zakopanem. Zabrał żonę i córkę na narty. Tak odpoczywają w przerwach od pracy przy „Sylwestrze marzeń”

Jacek Kurski w Zakopanem

Jacek Kurski w Zakopanem

Jacek Kurski jest już w Zakopanem, gdzie osobiście dogląda przygotowań do Sylwestra Marzeń. Towarzyszą mu żona i mała córeczka. Małżonkowie nie szczędzą sobie czułych gestów i pocałunków. Zobaczcie zdjęcia.

Sylwester organizowany przez TVP w Zakopanem to jedna z największych imprez kończącego się roku. Poprzednim razem odbył się on w Ostródzie, ale tym razem ku uciesze widzów ponownie wrócił do zimowej stolicy Polski, gdzie już od kilku dni zjeżdżają się największe polskie i zagraniczne gwiazdy. Organizatorzy wydarzenia zadbali o to, by publiczność pod sceną oraz widzowie zgromadzeni przed telewizorami mieli co wspominać w Nowym Roku. Na scenie pojawią się między innymi: Maryla Rodowicz, Zenek Martyniuk, Boys, Piękni i Młodzi, Roksana Węgiel, czy Sławomir i Kajra. Gwiazdy już szykują wyjątkowe kreacje na 31 grudnia.

U podnóża Tatr pojawi się także światowej sławy gwiazd, czyli Jason Derulo. Trzeba przyznać, że jest to ogromne zaskoczenie, a tym akcentem TVP może po raz kolejny pobić rekord oglądalności podczas sylwestrowej nocy.

Jacek Kurski z rodziną w Zakopanem

Przez kilka ostatnich dni powstawała w Zakopanem imponujących rozmiarów scena, która została zamontowana na Równi Krupowej. Niedawno pokazał ją w sieci Rafał Brzozowski. Gwiazdy odbyły już także pierwsze próby. Wszystkich przygotowań osobiście doglądał prezes TVP Jacek Kurski. Odwiedził on muzyków i dokładnie przyjrzał się scenografii.

Na Podhale wybrała się z nim oczywiście ukochana żona Joanna i kilkumiesięczna córeczka, Anna Klara. Dumny mąż i ojciec nie ma zamiaru nawet na chwilę się z nimi rozstawać. Po tym, jak Jacek Kurski odwiedził artystów podczas prób, udał się na stok Harenda. Tam trwały przygotowania do zdjęć z narciarzami.

Prezes TVP również postanowił założyć narty i zjechać razem z nimi. Na dole czekały na niego żona i córeczka. Malutka z wielkim zaciekawieniem przyglądała się swojemu tacie, który miał na głowie kask i narciarskie gogle. Nie zabrakło też czułości, a małżonkowie na powitanie obdarowali się pocałunkiem.

Nie od dzisiaj wiadomo, Jacek Kurski to wytrawny narciarz, jeździ od kiedy skończył 6 lat i nauczył się tego sam. Zaczynał od osiedlowych górek w Gdańsku, gdzie dorastał, a potem trenował w Wieżycy na Kaszubach. Za kilka lat dołączy do niego córka! Już teraz przy wózku Anny Klary zamontowane są specjalne narty, które ułatwiają spacery w śniegu.

Zdjęcia z Zakopanego znajdziecie w naszej galerii.


Jacek Kurski z żoną i córką w Zakopanem

Jacek Kurski z żoną i córką w Zakopanem

Jacek Kurski z żoną i córką w Zakopanem

Jacek Kurski z żoną i córką w Zakopanem

Jacek Kurski z żoną i córką w Zakopanem

Jacek Kurski z żoną i córką w Zakopanem

Komentarze

 • Gość pisze:

  Kurski ty sknero, w telewizorni filmy z datą 50 lat do 20 lat wstecz a tu gdzie sam jedziesz to bogato się bawisz, ale my płacimy na dobre programy i filmy cały rok! Zwracaj kasę bo cały rok szmira leci gdyby nie „fokus” to można spokojnie porzucić tv. No wiadomości i reklam nie oglądam więc, nie oceniam, ale to już pewnie totalna hipnoza! Dawaj kasę spowrotem bo nie wywiązujesz się.

 • Gość pisze:

  A pojechał zdrowy czy chory

 • Wkurzony pisze:

  Za publiczne pieniądze prezesisko się bawi. Tv publiczna promotorem disco polowcow.jaki prezes taki sylwester. Szkoda że wszyscy muszą składać się na zachcianki tego w i e ś n i a k a.

 • Gość pisze:

  Za moje podatki a ja zapie…m i muszę żyć za 2500 na miesiąc. A on się rozpasa za nasze z tą swoją żoną tak zwaną

 • Gość pisze:

  Za pieniadze Polaków moze niektórzy niemaja co jeść a on baluje i niema pandemi corona wirusa cała Europą sie zamyka a Polska baluje hańba

  • Gośćmagda pisze:

   Jacek nie całuj żony boją zaradzić możesz korona wirusem tak jak wszystkich w na ero wizj

  • Gość pisze:

   masz rację trochę pokory przydałoby się a najbardziej wkurzają mnie artyści z zagranicy i nie mają oni kwarantanny

 • Gość pisze:

  To teraz juz jasne dlaczego tak promuje te wioski i okolice

 • Gość pisze:

  Za moje pieniadze

 • Gość pisze:

  A gdzie miłość do dzieci z poprzedniego małżeństwa?

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×