Sylwester 2021 w TVP. Gwiazdy już po pierwszych próbach. Zenek na pewno tak się nie ubierze na występ

Sylwester 2021 - próby

Sylwester 2021 - próby

Sylwester 2021. Gwiazdy już po pierwszych próbach w Zakopanem przed imprezą telewizyjnej Dwójki. Zenek Martyniuk z pewnością tak się nie ubierze. Zdjęcia.

Sylwester Marzeń z Dwójką to jedno z największych wydarzeń muzycznych w Polsce kończących rok. Jak dotąd odbyło się ono w Krakowie, Łodzi, Wrocławiu, Ostródzie i w Zakopanem. W tym roku stacja po raz kolejny rozstawiła scenę na Głównej Równi Krupowej. Gazeta Krakowska już na początku grudnia ujawniła, że w mieście pojawiły się pierwsze tiry ze sprzętem niezbędnym do zorganizowania miejsca na koncerty.

Ja od początku mówiłem, że jesteśmy otwarci na zorganizowane przez Telewizję Polską kolejnego koncertu sylwestrowego. Wszystko było jednak uzależnione od decyzji Telewizji – zdradził Gazecie Krakowskiej burmistrz Zakopanego, Leszek Dorula.

W Zakopanem wystąpią znane z koncertów TVP gwiazdy: Maryla Rodowicz, Roxie Węgiel, Sławomir, Thomas Anders, Boys, Piękni i Młodzi, Rafał Brzozowski, Karolina Stanisławczyk, The Music From ABBA – Arrival From Sweden, Mig, Kuba Szmajkowski, Francesco Monte, Milano, Odessa Band, Defis, Classic, Baciary, Playboys oraz Senhit, Maja Hyży, Piotr Kupicha oraz Stanisław Karpiel-Bułecka. Pojawią się też goście zza granicy – Julio Iglesias Junior – syn hiszpańskiej megagwiazdy Julio Iglesiasa, a także Jason Derulo.

Pierwsze próby już za wykonawcami. Kto pojawił się na zakopiańskiej scenie?

Sylwester 2021. Pierwsze próby w Zakopanem

W Zakopanem trwają przygotowania do Sylwestra marzeń z Dwójką. Ogromne wrażenie budzi scenografia koncertu – ponad 1000 metrów kwadratowych ekranów LED, około 1500 świateł i laserów oraz ogromna scena, którą Rafał Brzozowski porównał do lodowego pałacu.

W środę próby odbyli: król disco poloZenek Martyniuk, Radosław Liszewski z zespołem Weekend oraz uczestniczka 10. edycji The Voice of PolandDaria. Nie zabrakło także tancerzy, za których choreografię odpowiada Agustin Egurrola i to on kierował przygotowaniami.

Ubrani w ciepłe, zimowe kurtki artyści musieli stawić czoła niesprzyjającej aurze. Temperatura powietrza w Zakopanem nie przekracza -5 stopni, więc łatwo o przeziębienie. Na sceniczne outfity przyjdzie czas 31 grudnia.

Zenek Martyniuk z pewnością nie będzie prezentował się, jak na próbach. Jak udało się nam dowiedzieć, będzie wyglądał elegancko i postawi na garnitur.

Zdjęcia z prób w naszej galerii.


Zenek Martyniuk - Sylwester 2021 - próby

Zenek Martyniuk - Sylwester 2021 - próby

Zenek Martyniuk - Sylwester 2021 - próby

Zenek Martyniuk - Sylwester 2021 - próby

Zenek Martyniuk - Sylwester 2021 - próby

Zenek Martyniuk - Sylwester 2021 - próby

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×