Gwiazdy przed studiem „DDTVN”: Joanna Krupa, Małgorzata Ohme, Filip Chajzer… Zdjęcia paparazzi

Gwiazdy przed studiem DDTVN

Gwiazdy przed studiem DDTVN

Gwiazdy odwiedziły w sobotę o poranku Dzień Dobry TVN. Kto się pojawił w śniadaniówce? Nie zabrakło zdjęć paparazzi. 

Dzień Dobry TVN to program, który od kilkunastu lat przyciąga przed telewizory ogromną widownię. Śniadaniówka cieszy się niesłabnącą popularnością, a wiele osób nie wyobraża już sobie, że mogłaby inaczej zacząć dzień. W formacie nie brakuje ciekawych tematów, a na ekranie poruszane są najróżniejsze kwestie. Nie brakuje stałych punktów, takich jak przegląd prasy, pogoda, najnowsze wydanie Faktów, czy wizyta w studyjnej kuchni, w której roi się od przysmaków.

Największym zainteresowaniem cieszą się jednak ciekawe reportaże, a także wizyty gości. Poranny format odwiedza wielu ekspertów z różnych dziedzin, którzy starają się odpowiedzieć na nurtujące widzów kwestie dotyczące zdrowia, czy chociażby prawa.

Nie brakuje też wizyt gwiazd. W sobotnim wydaniu pojawiło się kilka znanych nazwisk. Jeden z najchętniej oglądanych programów na antenie TVN zazwyczaj nie ma problemu z tym, aby zaprosić na swoje kanapy kolejnych ulubieńców widzów. Trudno się dziwić, ponieważ jest to świetna forma promocji.

Oczywiście była to znakomita okazja dla paparazzi, który czekali ze swoimi aparatami na to, aby zrobić im nowe zdjęcie. Kogo udało się sfotografować przed budynkiem śniadaniówki?

Gwiazdy przed studiem Dzień Dobry TVN. Zdjęcia

Sobotni odcinek Dzień Dobry TVN poprowadzili Małgorzata Ohme w duecie z Filipem Chajzerem. Ta para znakomicie się dogaduje, co zdecydowanie widać na ekranach telewizorów. Cechuje ich przede wszystkim wielkie poczucie humoru i ogromny dystans do siebie. Jednak kiedy wymaga tego sytuacja, potrafią zachować powagę i rozmawiać na trudne tematy.

Dzisiaj w programie mieli oni okazję rozmowy z dwiema pięknymi kobietami. Jedną z nich była Joanna Krupa, która opowiedziała o ciągłym życiu w biegu, nieregularnym odżywianiu i tym, jak udało jej się walczyć z podobnymi problemami.

Modelka i gwiazda TVN pojawiła się przed budynkiem śniadaniówki w długim brązowym kożuchu i kozakach na szpilce sięgających aż za kolano. Oczy schowała za ciemnymi okularami. Chętnie pozowała do kolejnych zdjęć, a nawet wysyłała buziaki do paparazzi.

Program odwiedziła również Alicja Majewska, która opuściła budynek z pięknym bukietem tulipanów. Zdjęcia, jakie udało się zrobić paparazzi, zobaczycie w naszej galerii.


Joanna Krupa

Joanna Krupa

Joanna Krupa

Joanna Krupa

Joanna Krupa

Joanna Krupa

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×