Niebotyczne szpilki, podarte dżinsy i talia marzeń. Edyta Górniak pokazała się publicznie. Paparazzi oszaleli

Edyta Górniak w drodze na wywiad wRealu24

Edyta Górniak w drodze na wywiad wRealu24

Edyta Górniak pojawiła się w programie wRealu24. Udzieliła tam wywiadu na żywo, w którym skomentowała obecną sytuację w Polsce i na świecie i podzieliła się swoimi przemyśleniami. Tuż przed wejściem do studia sfotografowali ją paparazzi. Jak wyglądała?

Edyta Górniak jest jedną z największych gwiazd polskiej muzyki. Jej przeboje są grane w wielu stacjach radiowych i ma ogromne grono fanów swojego talentu. Obecnie z utęsknieniem czekają na zapowiedzianą przez diwę nową płytę. Niedawno zdradziła, że podczas ostatniego pobytu w Stanach Zjednoczonych nagrała kilka piosenek. Gdyby nie pandemia koronawirusa, prawdopodobnie ukończyłaby materiał zgodnie z planem.

W czasie przymusowej izolacji Edyta nie tylko odpoczywa, ale także umila swoim fanom czas podczas relacji na żywo. Już tam dała wyraz swoim poglądom na temat nakazów, które obowiązują podczas pandemii. Powiedziała, co tak naprawdę myśli o obowiązku noszenia maseczek i czy według niej rzeczywiście nas chronią:

Maseczki zaciśnięte tak mocno, w taki sposób jak wszyscy afiszują, żeby to robić, są potwornie niezdrowe. Można się udusić, można spowodować, że będzie większa wilgoć w oskrzelach, to wywoła kaszel. Nie ma prawidłowej cyrkulacji powietrza. Jak wdychamy do organizmu przez nos to wdychamy świeże powietrze, a organizm przy wydechu oddaje wszystko czego już nie potrzebuje. Czyli jeżeli mamy zamknięte usta i nos, cyrkulacji świeżego powietrza nie ma i wdychamy swoje własne spaliny – powiedziała wtedy.

Dzisiaj pojawiła się w wRealu24, gdzie została zaproszona do udzielenia wywiadu na żywo. Podzieliła się swoimi spostrzeżeniami na temat pandemii, strachu podsycanym przez niektóre media i o polityce.

Edyta Górniak na zdjęciach paparazzi

Tuż przed wejściem do studia została sfotografowana przez paparazzi. Wyglądała oszałamiająco i nie chroniła twarzy maseczką ochronną, dając wyraz swoim poglądom na ten temat.

Diwa wybrała na tę okazję piękną, mocno dopasowaną w talii czarną marynarkę, najmodniejsze podarte na kolanach stalowoszare dżinsy z luźnymi nogawkami i niebotyczne szpilki w kolorze nude. Głęboki dekolt ozdobiła wisiorami i nałożyła prawdziwie gwiazdorskie okulary przeciwsłoneczne. Kropką nad i stylizacji były intensywnie czerwone usta.

Nie da się przejść obojętnie obok figury Edyty Górniak. Od lat niezmiennie zachwyca swoją nienaganną, szczupłą sylwetką. Wyglądała wspaniale.


Edyta Górniak w drodze na wywiad w wRealu24

Edyta Górniak w drodze na wywiad w wRealu24

Edyta Górniak w drodze na wywiad w wRealu24

Edyta Górniak w drodze na wywiad w wRealu24

Edyta Górniak w drodze na wywiad w wRealu24

Edyta Górniak w drodze na wywiad w wRealu24

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×