„Zawiany” syn Martyniuka wyzywa Friza i Ekipę na Instagramie: „Jesteście zerem”. Wielka przemiana Daniela dobiegła końca. To się popisał…

Daniel Martyniuk krytykuje Ekipę

Daniel Martyniuk krytykuje Ekipę

Daniel Martyniuk wrócił na Instagram w swoim stylu. Tym razem oberwało się słynnym youtuberom z Ekipy Friza. Syn Zenka nie przebiera w słowach.

Daniel Martyniuk jakiś czas temu był stałym gościem kolorowej prasy, a tabloidy niemal codziennie podawały czytelnikom kolejne rewelacje na temat jego wybryków. Na jego koncie jest niemało skandali. Syn Zenka Martyniuka spędził nawet kilkanaście dni w areszcie.

Został też skazany na 10 miesięcy więzienia w zawieszeniu na trzy lata za łamanie zakazu prowadzenia pojazdów. Sąd ukarał go również za znieważenie policjanta, czego dopuścił się w 2017 roku. Musi odbyć 100 godzin prac społecznych na cmentarzu w Białymstoku, a jego zadaniem jest dbanie o porządek na terenie nekropolii.

Na temat Daniela Martyniuka w ostatnim czasie ucichło. Pojawiła się nadzieja, że już się wyszumiał. Wydawało się, że syn Zenka skupia się na karze nałożonej przez sąd, a także na wychowywaniu córki Laury, którą na co dzień zajmuje się jej mama, była żona Daniela, Ewelina. Dumny ojciec pochwalił się nawet zdjęciem dziecka.

Niedawno podzielił się zdjęciami z wakacji. Można było odnieść wrażenie, że jego obietnice poprawy tym razem będą miały pokrycie w czynach. Niestety… Syn Zenka wrócił na Instagram w swoim stylu. Tym razem oberwało się najsłynniejszym youtuberom w Polsce.

Zobacz także: Ekipa Friza wyceniona na gigantyczne pieniądze! Tyle będą warci po wejściu na giełdę

Daniel Martyniuk nie przebiera w słowach. Skrytykował Ekipę Friza

W piątek na Instagramie Daniela pojawiła się relacja, w której wyzywa Friza i jego Ekipę. Nie podoba mu się muzyka, którą tworzą youtuberzy. Wygląda na nietrzeźwego i kpi na całego, nie przebierając w słowach.

Słuchaj stary, wy i ta wasza Ekipa jesteście dla mnie gorsi, niż podrzędny zespół, jaki kiedykolwiek istniał na tym świecie, został wydany, bo na przykład disco polo, to jest disco polo, a wy nie wiadomo, kim jesteście. Podszywacie się pod disco polo, nie wiadomo co robicie. Pfff…Zera!

Niestety Daniel wrócił do swojego niechlubnego zwyczaju… Przypomnijmy, miał już zatarg między innymi z Kamilem Bednarkiem, na którym nie wyszedł najlepiej. Jak to się skończy dla niego tym razem? Czy doczeka się riposty?


Daniel Martyniuk wyzywa Friza i Ekipę na IG

Daniel Martyniuk wyzywa Friza i Ekipę na IG

Daniel Martyniuk wyzywa Friza i Ekipę na IG

Daniel Martyniuk wyzywa Friza i Ekipę na IG

Daniel Martyniuk wyzywa Friza i Ekipę na IG

Daniel Martyniuk wyzywa Friza i Ekipę na IG

Komentarze

 • A.......K. pisze:

  Popraw stylizację mowy, bo masz nie wyraźną i nie wiadomo co mówisz jak mówisz. Mówisz tak jakbyś mówił czy mamrotał sam do siebie, trudno zrozumieć.

 • Gość pisze:

  Zgadzam się z nim , ekipa to WIELKIE ZERO

 • Magda pisze:

  Martyniuk nie wiem jakie masz imię, czy ty nie widzisz że twój tatuś i mamusia mają cię gdzieś właśnie takim zachowaniem (dają ci pieniądze na wszystko ) chcą mieć święty spokój liczą że niedługo zacpasz się albo zabijesz bo tak tacy jak ty kończą. Te twoje wszystkie wybryki to wołanie o pomoc” niech ktoś zwróci na mnie uwagę ratujcie mnie ja już nie daje rady” idź do psychologa bo rodzice nie mają dla ciebie czasu koncerty , zakupy są ważniejsze od ciebie. Sam nie dasz sobie rady nie masz żadnych wzorców .

 • Gość pisze:

  NO i cel się panu martyniukowi udał znowu robi sobie popularność a głupie Polaczki to łapią i wyrażają swe oburzenie komentując czy pisząc te głupoty

 • Marlboro pisze:

  Moze jaśniej i po polsku?

 • Edytaaa pisze:

  Weź się ty obiboku do roboty bo nic innego nie potrafisz jak obrażanie porządnych ludzi,którzy coś w życiu osiągnęli.Ty tylko na gotowe w dodatku nic nie potrafisz,wszystko czego się dotkniesz zamienia się w gówno!Ot co!

 • Gość pisze:

  Co się na tym świecie porobiło. Miał fajną szkołę, był marynarzem, gotówka na koncie się zgadzała. Skończył jako ćpun i alkoholik. Stracił żonę i córkę, dziewczyna słusznie zrobiła, porzucając narkomana.

 • Gość pisze:

  Rozpieszczone dziecko. Myśli, że jego słowa mają znaczenie, a pokazuje tylko słabość. Pozdrawiam

 • Gość pisze:

  Młody człowiek bardzo uzależniony musi sam zrozumieć że ma problem ponieważ będzie coraz gorzej

 • LECHO pisze:

  Słowa które słychać pozwalają ocenić intelekt Martyniuka juniora.. ,,Zera”, którym kończy swój monolog tyczą się jego osoby, a to wszystko, zachowanie, kulturę, stylistykę można ująć w dwóch słowach ,,Disco Polo”, można też ,,Prostota”, Martyniuka junior jest głęboko niżej od tego i tak minimalnego poziomu. Pozdrawiam

 • Gość pisze:

  Idź leszczu do psychiatry tatuś da ci na wizytę

 • Gość pisze:

  Puuuuustak TATUŚ płaci alimenty za nieroba a gnój ma czelność obrażać kogoś kto do czegoś doszedł jprdle mol bagienny

 • Gość pisze:

  Posłuchaj pustostanie ciebie to się zerem nawet nie da nazwać tatuś placu za Ciebie alimenty a ekipa ma takie życie którego ty nigdy mieć nie będziesz jasne zajmij się córeczka a sory nawet do tego się nie nadajesz pajacu dno mol bagienny

 • Kamila pisze:

  Ci za bezmuzgowy placek.

 • Gość pisze:

  Przecież on się nawet wysłowić nie potrafi😆😆

 • Gość pisze:

  Danusia zamiast po. buciki do USA zajmij sie wychowaniem syna żałosna mamusiu

 • Gucio pisze:

  Pusty gowniarz nic nie warty wstyd tylko rodzicom robi marnotrawny rozpuszczony bahor na utrzymaniu .Duze dziecko Ma pewno cos ten Fi..cos osiagniw takiej opini nie ma jak ten marnotrawnik…

 • Gość pisze:

  Cwaniaczek, poza tym nic nie znaczący, który próbuje zaistnieć gdziekolwiek wstawiając na neta jakieś puste wypociny…
  Utrzymanek tatusia pomimo swojego wieku…
  Wstyd i żenada!
  Zwykłe ZERO!

 • K pisze:

  Przed wystapieniem Martynio Pewnie ostro zajarał jońtas

 • GośćNiezawistna pisze:

  Dokładnie

 • Pani P. pisze:

  Pewnie zazdro… Karol przynajmniej do czegoś sam doszedł i nikt mu nic nie dał

 • Gość pisze:

  Taki lajf nie ma lekko waźne źe mówią jak widać na lodach po 1zł z farbki teź jest biznes ale jak mawia klasyk tyle jest coś warte ile daje klient nawet parking na matiza za mln ale to nie kong dla oposa odwaga to głup..ta jestem tchórzem i nie wstydzę się tego byle hajs się zgadzał bld€ po 25% dla kazdego jak w pzpn i to tyle

 • Gośćpancia pisze:

  Da biel i Zenek po jednych pieniądzach a muzyka Zenka jest taka fajna i głos?

 • Jerzy35 pisze:

  Kompletne DNO Martyniuk ? A kto to taki ? ZWYKŁY KRETYN tak jak jego tatuś CYRK NA KÓŁKACH.

 • Neli pisze:

  Kogo interesuje jego życie na moje może leżeć nawalony jak autobus

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×