Daniel Martyniuk pokazał nowe zdjęcie córki. Rodzina Zenka przechodzi trudne chwile

Daniel Martyniuk

Daniel Martyniuk

Daniel Martyniuk udostępnił nowe zdjęcie na Instagramie, na którym pojawiła się Laura. Rodzina Martyniuków przechodzi trudne chwile.

Daniel Martyniuk do niedawna regularnie gościł na czołówkach tabloidów, które donosiły o skandalach z jego udziałem. Syn króla disco-polo ma za sobą kilkutygodniowy areszt, a także rozprawę sądową, podczas której usłyszał wyrok. Za łamanie zakazu prowadzenia pojazdów bez prawa jazdy został skazany na 10 miesięcy więzienia w zawieszeniu na trzy lata.

Z kolei na kolejnym posiedzeniu został skazany na trzy miesiące więzienia w zawieszeniu na dwa lata za znieważenie policjanta, czego dopuścił się w 2017 roku. Musi też odbyć 100 godzin prac społecznych. Wykonuje je na cmentarzu w Białymstoku, gdzie odpowiada za porządkowanie terenu.

Od początku roku jesteśmy świadkami sporej przemiany Daniela – z czupurnego chłopaka niestroniącego od używek, w dojrzałego i odpowiedzialnego ojca.

Daniel Martyniuk pokazał nowe zdjęcie z córką. Jak wygląda Laura?

Daniel Martyniuk w 2018 roku wziął ślub. Ożenił się z Eweliną Golczyńską, z którą powitał na świecie Laurę. Chociaż ich relacja nie przetrwała próby czasu, syn Zenka Martyniuka stara się być obecny w życiu dziecka. Spotyka się z córeczką w dni ustalone przez sąd, o czym raz na jakiś czas informuje internautów.

Martyniuk zimą pochwalił się spacerem, na który zabrał dziewczynkę. Z przyjemnością razem bawili się na śniegu. Wnuczka Zenka Martyniuka siedziała na sankach, które ciągnął jej tata. Towarzyszyła im tajemnicza blondynka, której włosy wkradły się w kadr (więcej tutaj). Nie wiadomo jednak, czy była to eks żona celebryty, czy jego nowa partnerka.

W poniedziałek Daniel Martyniuk opublikował fotografię zrobioną w Bielsku Podlaskim. Laura znajduje się w jej centralnym punkcie. Dziewczynka, którą ubrano w czarny komplet, uśmiecha się do obiektywu. Pozostałe osoby, które widać w kadrze, także są ubrane w ciemne ubrania.

Rodzina Martyniuków od kilku dni jest pogrążona w żałobie. Zmarła Dominika Rolecka, mama Danuty Martyniuk. Jakiś czas temu skierowano ją do szpitala. Walczyła z COVID-19, potem miały dość inne komplikacje zdrowotne, które doprowadziły do najgorszego.

Zobacz: Nie żyje teściowa Martyniuka. Danusia przekazała druzgocące wieści. Ostatnie pożegnanie wyciska łzy


Daniel Martyniuk pochwalił się nowym zdjęciem córki

Daniel Martyniuk pochwalił się nowym zdjęciem córki

Daniel Martyniuk pochwalił się nowym zdjęciem córki. Tak wygląda Laura Martyniuk

Daniel Martyniuk pochwalił się nowym zdjęciem córki. Tak wygląda Laura Martyniuk

Laura Martyniuk – córka Daniela Martyniuka

Laura Martyniuk – córka Daniela Martyniuka

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×