Szukaj

Rozanielona Blanka Lipińska obściskuje się na ulicy z wysokim brunetem. Było nawet buzi buzi. Nowa miłość?

Blanka Lipińska z tajemniczym partnerem

Blanka Lipińska z tajemniczym partnerem

Blanka Lipińska jest łakomym kąskiem dla paparazzi. Odkąd jej powieść 365 dni odniosła spektakularny sukces, stała się chyba najbardziej rozchwytywaną celebrytką. Właśnie została przyłapana na czułościach z pewnym przystojniakiem.

Blanka Lipińska jest jednym z najgorętszych nazwisk w polskim show-biznesie. Dzięki swojej książce 365 dni sprawiła, że Polki znowu sięgnęły po literaturę i nie mogły się doczekać kolejnych tomów powieści. Erotyczna trylogia jej autorstwa, a konkretniej pierwsza część, szybko doczekała się ekranizacji, która okazała się jeszcze większym hitem niż pierwowzór.

Film trafił do kin w lutym zeszłego roku, a na premierze pojawiły się prawdziwe tłumy. Gdy pojawił się na platformie Netflix, tylko potwierdził się jego wielki sukces, ponieważ przez długi czas znajdował się w czołówce najchętniej oglądanych produkcji. Niedawno Blanka ekscytowała się, że zdobył sześć nominacji do Złotych Malin, co ma być potwierdzeniem międzynarodowego sukcesu…

Po sukcesie książki i filmu zainteresowanie mediów i fanów zaczęła wzbudzać także Lipińska i jej życie prywatne. Pisarka nie ma przed nimi zbyt wielu tajemnic. W sieci na bieżąco zdradza, co aktualnie u niej słychać. Przez ostatnich kilka miesięcy najwięcej mówiło się o jej gorącym związku z gitarzystą zespołu AfromentalBaronema potem o nagłym rozstaniu.

Żadne z nich nie zdradziło, co było przyczyną zerwania. Oświadczenie Blanki było prawdziwym szokiem, bo para nie szczędziła fanom wspólnych zdjęć i szczegółów prosto z domowych pieleszy.

Wiadomo, że do dzisiaj utrzymują ze sobą kontakt, a pisarka głosi wszem i wobec, że rozchodzić należy się z klasą. Fani po cichu liczą, że jeszcze kiedyś zrozumieją, że są dla siebie stworzeni i znowu będą razem. Takie plotki co jakiś czas wracają jak bumerang, zwłaszcza że muzyk i pisarka regularnie spędzają czas w swoim towarzystwie, a zdjęcie półnagiego Barona nadal zdobi ścianę w mieszkaniu Blanki.

Tymczasem Lipińska oficjalnie prowadzi życie singielki, rozwija karierę i jest bardzo aktywna w sieci. Jednak spotkania z przystojniakiem, na którym w sobotę 10 kwietnia przyłapali ją paparazzi, nie omówiła fanom.

Blanka Lipińska obściskuje się z przystojniakiem. Zdjęcia paparazzi

Fotoreporterzy sfotografowali Blankę w okolicach placu Konstytucji w Warszawie. W swobodnej, ale bardzo modnej stylizacji spotkała się w wysokim przystojniakiem. Para nie szczędziła sobie czułości. Przytulali się, obejmowali, a na pożegnanie ucałowali.

Czyżby serce pisarki ponownie mocniej zabiło? Baron musi się mieć więc na baczności, bo jeśli jeszcze coś czuje do dawnej partnerki – a tak uważają fani ich relacji – to teraz może ją bezpowrotnie stracić.

Chyba to ostatni moment, żeby ewentualnie odzyskać dawną miłość.


Blanka Lipińska z tajemniczym partnerem na mieście

Blanka Lipińska z tajemniczym partnerem na mieście

Blanka Lipińska z tajemniczym partnerem na mieście

Blanka Lipińska z tajemniczym partnerem na mieście

Blanka Lipińska z tajemniczym partnerem na mieście

Blanka Lipińska z tajemniczym partnerem na mieście

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×