Szukaj

Angelina Jolie z córką na zakupach. Silny podmuch wiatru podkreślił figurę aktorki. Ona naprawdę jest jak igła

Angelina Jolie z córką na zakupach

Angelina Jolie z córką na zakupach

Angelina Jolie została sfotografowana podczas zakupów ze swoją córką Vibienne. Powiew wiatru spowodował, że sukienka przylgnęła do jej figury. Ona jest naprawdę chuda jak igła.

Angelina Jolie zawsze była bardzo szczupła, ale od czasu rozwodu i walki o dzieci z Bradem Pittem, zdecydowanie straciła na wadze. Niedawno nawet świat obiegły zdjęcia, na których jest wręcz ekstremalnie chuda. Tabloidy rozpisują się o jej problemach z jedzeniem i o tym, że niknie w oczach.

Na najnowszych zdjęciach widać, że rzeczywiście jej figura ostatnio się zmieniła.

Angelina Jolie jest bardzo szczupła. Zdjęcia

Oprócz związków Angeliny Jolie kolorową prasę najbardziej ciekawi jej figura i to właśnie te dwa tematy przewijają się w publikacjach na jej temat.

Aktorka poddała się kwarantannie ze swoimi dziećmi w Los Angeles podczas pandemii koronawirusa, ale w piątek została sfotografowana na zakupach ze swoją 11-letnią córką Vivienne w galerii sztuki Soap Plant Wacko w Los Feliz. Obie nosiły maski ochronne, jak to jest obecnie wymagane w Kalifornii. Jolie jak zawsze była bardzo modnie ubrana w jasnobrązową sukienkę z szerokim paskiem w talii i dekoltem w szpic, miała czarną torebkę Christian Dior i brązowe klapkami Valentino VLOGO.

W pewnym momencie powiew wiatru spowodował, że sukienka na moment przylgnęła do ciała gwiazdy. Jolie rzeczywiście jest szczupła jak igła, ale do anorektycznej chudości wiele jej brakuje. Zresztą aktorka znana jest z dbałości o figurę i nigdy w całej swoje karierze nie przekroczyła pewnej wagi. Z pewnością czuje się też dobrze, bo wygląda kwitnąco i o żadnych problemach z łaknieniem czy niejedzeniem nie może być mowy.


Angelina Jolie z córką Vivienne na zakupach

Angelina Jolie z córką Vivienne na zakupach

Angelina Jolie z torbą Diora

Angelina Jolie z torbą Diora

Angelina Jolie z córką Vivienne na zakupach

Angelina Jolie z córką Vivienne na zakupach

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×