Wychudzona Angelina Jolie straszy na okładce tabloidu. Kto jej zrobił aż tak koszmarne zdjęcia?!

Angelina Jolie

Angelina Jolie

Angelina Jolie i jej wychudzona sylwetka znów są na tapecie kolorowej prasy. Czy aktorka się głodzi? Sensacyjne doniesienia z zagranicy.

Angelina Jolie, odkąd rozstała się z Bradem Pittem, co jakiś czas jest łączona co rusz to z innym przystojnym aktorem. Chociaż sama zainteresowana nie komentuje tabloidowych rewelacji, bulwarowa prasa od kilku lat uparcie szuka jej partnera. Jedna z najnowszych plotek głosi, że laureatka Oscara próbuje usidlić słynnego kanadyjskiego przystojniaka – Keanu Reevesa.

Star zapewnia, że gwieździe nie przeszkadza nawet fakt, iż aktor od lat jest w związku. To podobno u jego boku chciałaby odnaleźć szczęście i miłość, jakiej nie dostała od ostatniego byłego męża.

Jej urodziny były punktem zwrotnym i właściwym momentem na rozpoczęcie związku. Nie była tak podekscytowana mężczyzną, odkąd po raz pierwszy spotkała Brada – donosi informator.

Angelina Jolie jest zbyt chuda? Przerażające zdjęcia na okładce tabloidu

Kolorowa prasa oprócz związków interesuje się też sylwetką Angeliny Jolie. Aktorka znana jest z tego, że jest bardzo chuda. Czy się głodzi? O tym przekonani są dziennikarze z australijskiego pisma News Weekly. 

Na łamach magazynu już w zeszłym roku pojawił się artykuł, który twierdził, że Jolie była nadzwyczaj słaba i oszołomiona po podróży do Kolumbii. Trafiła do szpitala. Powodem miało być rzekome niedożywienie. Aktorka miała zmuszać się do jedzenia, inaczej groziła jej śmierć:

Jolie tygodniami może przetrwać bez pełnego posiłku. Zachowuje się tak jakby była na strajku głodowym z powodu stresu, jaki ma w swoim życiu — donosiła osoba z otoczenia gwiazdy.

Angelina Jolie

Angelina Jolie się głodzi?

Kilka miesięcy później News Weekly podał kolejną, sensacyjną informację. Gdy najstarszy syn Jolie poszedł na studia do Korei Południowej, Angelina przeżyła traumę, która była tak silna, że gwiazda przestała jeść.

Chociaż Jolie nigdy nie zareagowała na medialne spekulacje, osoby z jej otoczenia informują, że mijają się one z prawdą. W rozmowie z Gossip Cop zdementowano wszystkie rewelacje magazynu. Znajomi mówią, że po pierwsze Angie nie trafiła do szpitala po powrocie z podróży, a po drugie wcale się nie głodzi.

Okładka New weekly z Angeliną zasługuje na tytuł retuszu roku.


Angelina Jolie

Angelina Jolie

Shiloh Jolie-Pitt porusza się o kulach

Shiloh Jolie-Pitt porusza się o kulach

Angelina Jolie i Brad Pitt

Angelina Jolie i Brad Pitt

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×