Tym razem Kwaśniewska doprowadziła swoich wielbicieli do łez kolażem zdjęć z wyjazdu do Londynu. I choć Kwaśniewska piękną kobietą jest, udostępnione przez nią fotografie były, powiedzmy to, niezbyt korzystne z punktu widzenia wielu znanych i lubianych. Czyli dokładnie takie, jakich należało się spodziewać:
Fani nie mogli się nadziwić nad ilością dystansu do siebie, jaki reprezentuje Kwaśniewska:
- Taki jeden mały wpis, do tego kolaż zdjęć, a jak humor poprawia!
- Ten nadmiar seksu i atrakcyjności jest oczywisty, ze ho ho i obawy w pełni zrozumiałe! uwielbiam Panią za tę swobodę w byciu sobą
- Pani Aleksandro, w innym życiu byłybyśmy sobie przeznaczone
- No wcale się nie dziwię, też bym wrzuciła ale takich fajowatych to nie mam
- Żeby tak wszystkie celebryty miały tak poluzowane gumki. UWIELBIAM
- Kocham cię jak ożesz ja pierdzielę!
Trudno nie kochać takiego poczucia humoru.