Ten moment, gdy dotarło do niej, że wystarczy tylko przepękać listopad, a potem już święta, sylwester, narty, urodziny, topienie Marzanny i myk myk znowu wiosna.
Gwiazda najwyraźniej chce się pocieszyć tym, że czas płynie szybko, dzięki czemu jesienna słota szybko przeminie. Mimo okropnej pogody za oknem, fani Kwaśniewskiej też są dobrej myśli. W komentarzach napisali:
lleytonowa No monecik normalnie ?apkotas Myk,myk...I znowu wiosna ?
Ola po raz kolejny udowodniła, że nie brakuje jej poczucia humoru i dystansu. Inne gwiazdy powinny brać z niej przykład!