Jak się okazuje dziennikarka wróciła już do zdrowia. Na jej profilu społecznościowym pojawiło się nagranie z samochodu. Na pierwszy rzut oka można zaobserwować dobry humor Kwaśniewskiej. Postanowiła nawet pośpiewać sobie w rytm szlagierów z lokalnego śląskiego radia.
Jak Wam się podoba głos Aleksandry Kwaśniewskiej? Może udzieliła jej się pasja do śpiewania od męża Kuba Badacha?