Zosia Zborowska zdradziła płeć dziecka w dniu 34. urodzin! Będzie synek czy córeczka?

Zosia Zborowska

Zosia Zborowska

Zosia Zborowska urodzi syna czy córkę? Aktorka zdradziła płeć dziecka w dniu swoich 34. urodzin. Przy okazji wsparła Międzynarodowy Dzień Homofobii.

Zosia Zborowska do ostatniej chwili utrzymywała informację o ciąży w tajemnicy przed mediami. Dopiero pod koniec marca pochwaliła się, że na początku wakacji zostanie mamą. Aktorka pokazała sporych rozmiarów brzuszek, który od tamtego czasu regularnie eksponuje na kolejnych zdjęciach.

Fani długo zastanawiali się, jakiej płci będzie dziecko Zosi Zborowskiej i Andrzeja Wrony. Para długo nie komentowała pytań internautów. Nie zdradziła nawet tego sekretu najbliższej rodzinie. Przyszła babcia, Maria Winiarska, w jednym z wywiadów wyznała, że najważniejsze dla niej, by potomek córki był zdrowy.

Nie będę się wtrącać w wychowanie wnuka lub wnusi. Dla mnie na chwilę obecną najważniejsze jest, żeby dziecko było zdrowe – mówi Maria Winiarska w Na żywo.

Rąbka tajemnicy uchyliła jedynie Maja Bohosiewicz. Jedno ze spotkań z ciężarną Zosią Zborowską podsumowała zdjęciem, do którego dołączyła opis z emotikoną przedstawiającą dziewczynkę. Fani nie mieli wątpliwości, że chodzi o płeć dziecka jej przyjaciółki.

Zosia Zborowska zdradziła płeć dziecka

Teraz wszystko stało się jasne. Zosia Zborowska na Instagramie postanowiła uczcić swoje 34. urodziny w szczególny sposób. Ciężarna gwiazda opublikowała zdjęcie z sesji z mężem, Andrzejem Wroną, na którym ten trzyma tubę z kolorowym konfetti. Radość, jaka rysuje się na twarzach przyszłych rodziców, podobnie jak kolor tła i stroju Zosi, nie jest przypadkowa. Cudną fotografią małżonkowie ogłosili, że spodziewają się dziewczynki.

o są zdecydowanie najbardziej spokojne urodziny w moim dotychczasowym żywocie, jestem przeszczęśliwa, zakochana, kochana, zdrowa i dokładnie w tym miejscu w którym chciałabym teraz w życiu być. 34 brzmi całkiem fajnie. @w_kracze. Yup…różowe tło nie jest tłem przypadkowy.

Wszystkie wątpliwości Zborowska rozwiała hasztagiem: „to dziewczynka”.

Przy okazji Zosia przypomniała, że 17 maja obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Homofobii. Sześciokolorowa flaga LGBT była inspiracją do klimatu sesji zdjęciowej:

Właśnie się dowiedziałam, że dziś jest również Międzynarodowy Dzień Przeciw Homofobii. Niech to kolorowe confetti ze zdjęcia symbolizuje moje poparcie dla całej społeczności LGBT. LOVE IS LOVE Gajs.

Gratulujemy, składamy najlepsze życzenia dla Zosi i czekamy na kolejne radosne wieści.


Zosia Zborowska i Andrzej Wrona

Zosia Zborowska i Andrzej Wrona

Zosia Zborowska i Andrzej Wrona

Zosia Zborowska i Andrzej Wrona

Zofia Zborowska pochwaliła się efektami sesji ciążowej

Zofia Zborowska pochwaliła się efektami sesji ciążowej

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×