Szukaj

Ups! Maja Bohosiewicz zdradziła płeć dziecka Zborowskiej i Wrony. Tego już się nie da odkręcić

Zofia Zborowska - płeć dziecka

Zofia Zborowska - płeć dziecka

Zofia Zborowska jest w ciąży. Odwiedziły ją przyjaciółki, które z zachwytem gładziły ją po wielkim już brzuszku. Zdjęciem pochwaliła się Maja Bohosiewicz. W opisie zdradziła płeć dziecka.

Zofia Zborowska jest w ciąży. Jakiś czas temu w social mediach razem z mężem, siatkarzem Andrzejem Wroną poinformowali, że zostaną rodzicami.

W jednej z relacji na Instastory aktorka przekazała, że na jej profilu pojawią się informacje związane z ciążą. Jak zapowiedziała, tak robi. W jednej z relacji na przykład szeroko omówiła imiona dla dziecka. Na pytanie fana odpowiedziała ze znanym jej poczuciem humoru:

Jeśli chłopiec to: Śpiwór, Flot albo Dubel. Jeśli dziewczynka to: Kiwka, Tapeta albo Tradycja.

Na pytanie, jak się czuje w ciąży, zdradziła, że już dużo lepiej, niż na początku i wyznała, co pomagało jej na nudności:

Generalnie nie jest złe. Jakby ciut lepiej, ale bardzo doskwiera mi ból kręgosłupa. Plus męczy mnie dosłownie wszystko, zadyszka po 3 zdaniach. Już nie mam nudności, ale pierwszy trymestr to był koszmar. Nic nie pomagało. A nie, czekajcie… Pomagało słodkie albo tłuste.

Maja Bohosiewicz zdradziła płeć dziecka Zosi Zborowskiej?

Zborowska i Wrona już znają płeć dziecka, co w jednym z wywiadów ujawniła mama aktorki, Maria Winiarska. Podkreśliła, że przyszli rodzice na razie nie pochwalili się tą informacją nawet z bliskimi:

Młodzi już wiedzą, ale nie chcą mówić… – powiedziała w Fakcie. 

Zosia trzyma język za zębami, żeby dla siebie zachować, czy będzie miała córeczkę, czy synka. Za to chyba całkiem przypadkiem wygadała się jej przyjaciółka Maja Bohosiewicz.

Kiedy odwiedziła ciężarną Zborowską razem z Agatą Rubik i Olgą Frycz, pasjami oddawały się głaskaniu wielkiego brzuszka przyszłej mamy. Oczywiście za jej zgodą. W opisie do zdjęcia, które powstało, zdaje się, że niechcący zdradziła płeć dziecka przyjaciółki. Niefortunnie użyła emotki, która nie pozostawia wątpliwości.

Kto nie złapie ciężarnej za brzuszek tego szczęście nie spotka. Jak z kominiarzem. Baba w ciąży – koniom lżej. Psy szczekają, kobieta w ciąży jedzie dalej. Gdzie kobiet w ciąży szczęść tam nie ma co jeść. Zapatrzył się jak w malowaną kobitę w ciąży!  Zosia ! Wszyscy się bardzo cieszymy i czekamy na (w tym miejscu pojawiła się emotka dziewczynki i butelki – red.) ps. Zosia się zgodziła żeby ją trzymać za brzuch choć zwyczaj jak obcy łapią jest straszny – napisała.

Wpis Mai Bohosiewicz

Wpis Mai Bohosiewicz

Czy rzeczywiście Zborowska i Wrona czekają na córeczkę? O tym przekonamy się już niebawem.


Maja Bohosiewicz zdradziła płeć dziecka Zofii Zborowskiej?

Maja Bohosiewicz zdradziła płeć dziecka Zofii Zborowskiej?

Zofia Zborowska jest w ciąży

Zofia Zborowska jest w ciąży

Zosia Zborowska odpowiada na pytania

Zosia Zborowska odpowiada na pytania

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×