Ciężarna Zosia Zborowska wybrała się na randkę z mężem. Włożyła kreację, która podkreśliła jej duży brzuszek

Zosia Zborowska

Zosia Zborowska

Zosia Zborowska wybrała się na randkę z mężem, Andrzejem Wroną, o czym poinformowała na Instagramie. Przy okazji zaprezentowała pięknie zaokrąglony brzuch. Termin porodu coraz bliżej.

Zosia Zborowska i Andrzej Wrona wzięli ślub w tajemnicy. Zostali małżeństwem w 2019 roku, o czym po fakcie poinformowali internautów. Podzielili się zdjęciami z sesji, w których opisie nie nie zabrakło charakterystycznego dla pary poczucia humoru. Zakochani wkrótce będą mogli sprawdzić się w nowej roli – w tym roku zostaną rodzicami.

Przez pewien czas aktorka ukrywała ciążę. Odkąd poinformowała o swoim stanie, nie zamierza już tego robić. Co jakiś czas publikuje w social mediach relacje, na których widać rosnące krągłości. W niektórych wpisach nawiązuje też do swojego stanu. Ujawniła m.in. że przez pierwsze tygodnie bardzo na siebie uważała. Nie mogła się forsować i dlatego odpuściła sobie role w dwóch serialach:

Będzie szczerze i od serca. Moja ciąża od początku należała do tych delikatnych. Pierwszy trymestr przepełniony był strachem, mdłościami, z którymi w żaden sposób nie mogłam sobie poradzić oraz okrutnym zmęczeniem. Musiałam leżeć plackiem przez miesiąc, zrezygnować z dwóch seriali i po prostu czekać. Nie wyobrażam sobie jak trudne musi być leżenie przez całą ciąże, a przecież tak wiele kobiet ma właśnie takie doświadczenie. Jesteście wielkie i i kłaniam się przed Wami w pas.

Przyszła mama zdradziła, że w drugim trymestrze poznała diagnozę, która ją zmroziła. Pisaliśmy o tym tutaj.

Zosia Zborowska na randce z Andrzejem Wroną. Jak wyglądała?

Zborowska stara się być w stałym kontakcie z fanami. Prowadzi konto na Instagramie, gdzie regularnie publikuje nowe treści. W środowe popołudnie podzieliła się zdjęciem z mężem. Andrzej Wrona ma na sobie koszulę w kratę, jego żona śliczną sukienkę. Uwagę przyciąga jednak brzuszek gwiazdy. Jest pięknie zaokrąglony, co mogłoby wskazywać, że termin porodu zbliża się wielkimi krokami.

Aktorka w opisie poinformowała, że razem z ukochanym wybrali się na randkę. Przyznała, że tęskniła za takimi wyjściami. Odwiedzili jedną z restauracji, gdzie nie tylko zjedli kolację, ale także zrobili sobie pamiątkowe zdjęcie:

Ale było fajnie wyjść na kolacje na miasto. Jak ja za tym tęskniłam!!!

Gwiazda w dalszej części wpisu podkreśliła, że trzeba wspierać branżę gastronomiczną:

Trzeba wspierać knajpy, bo cholera wie kiedy je znowu zamkną. Piszcie polecajki! Chętnie się zainspiruje. Tylko Vege albo vegan plis

Internauci nie tylko podają sprawdzone przez siebie miejsca, ale także komplementują wygląd przyszłych rodziców:

  • Bardzo ładnie razem wyglądacie. Od dawna Was „śledzę” i na swój sposób podziwiam za normalność.
  • Przepięknie Pani wyglada! Pan Wronek tez ok, ale tego nie wypada pisać żonatemu!
  • Zosia Zborowska wyglądasz przepięknie.

Trudno nie zgodzić się z ostatnim wpisem. Zosia Zborowska w ciąży wygląda kwitnąco.


Zosia Zborowska i Andrzej Wrona na randce

Zosia Zborowska i Andrzej Wrona na randce

Joanna Wołosz, Andrzej Wrona, Zofia Zborowska

Joanna Wołosz, Andrzej Wrona, Zofia Zborowska

Andrzej Wrona i Zosia Zborowska

Andrzej Wrona i Zosia Zborowska

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×