Szukaj

Córka Adama Małysza czule całuje narzeczonego. Do akcji wkroczyła jej mama. Jej komentarz chłopak zapamięta na długo

Iza Małysz

Iza Małysz

Córka Adama Małysza jest szczęśliwie zakochana i szykuje się do ślubu. Czy przyszły zięć budzi sympatię skoczka i jego żony? Iza Małysz skomentowała zdjęcie ukochanego swojej córki i już nie trzeba mieć wątpliwości, jakie relacje ich łączą.

Adam Małysz to jeden z najsłynniejszych polskich skoczków narciarskich. To dzięki jego licznym sukcesom Polacy zaczęli jeszcze bardziej interesować się tą dyscypliną sportu. Zdobywał medal za medalem, a fani oszaleli na jego punkcie. Sportowiec odniósł wielki sukces nie tylko na polu zawodowym, ale także w życiu prywatnym. Razem z żoną Izą od wielu lat tworzą bardzo udany związek i to żona zawsze trzymała kciuki najmocniej w każdych kolejnych zawodach. Para wspólnie wychowała córkę Karolinę.

Pociecha skoczka wzbudza spore zainteresowanie kolorowej prasy. Młoda kobieta konsekwentnie jednak unika udzielania wywiadów i raczej stroni od kamer i blasku fleszy. Karolina ma wszelkie warunki, by zrobić karierę w show-biznesie, jednak nie zdecydowała się na ten krok. Jest jedna rzecz, której nie ukrywa przed mediami. Od kilku lat jest szczęśliwie zakochana i powoli przygotowuje się do ślubu.

Iza Małysz jest zachwycona swoim przyszłym zięciem

Partnerem życiowym Karoliny Małysz jest Kamil Czyż. Ukochany oświadczył się jej podczas romantycznego wyjazdu do Barcelony, a ona nie wahała się ani chwili, by przyjąć od niego pierścionek. Adam Małysz jakiś czas temu zdradził, że zakochani szykują się do ślubu, jednak pandemia nie ułatwia sprawy.

Są parą od siedmiu lat, w ubiegłym roku zaręczyli się. Będzie ślub! To na pewno. Ale data nie została jeszcze ustalona.

Skoczek wyjawił także, że razem z żoną wręcz przepadają za przyszłym zięciem. Pod ostatnią publikacją chłopaka w social mediach zdecydowanie da się to odczuć. Karolina i Kamil postanowili wypocząć w urokliwej Dalmacji, a w sieci pojawiło się ich wspólne zdjęcie. Narzeczeni zapozawali na tle piękne widoku, a córka Adama obdarował ukochanego siarczystym buziakiem.

Jo i Mycha- podpisał zdjęcie Kamil.

Fotki zakochanych nie omieszkała skomentować przyszła teściowa, czyli Iza Małysz, która jak można wnioskować bardzo lubi narzeczonego swojej córki.

„Fajno” ta Mycha, chociaż Ty i widok też niczego sobie – napisała mama Karoliny.

Wygląda na to, że Kamil już wkupił się w łaski przyszłej teściowej.


Karolina Małysz i narzeczony Kamil Czyż

Karolina Małysz i narzeczony Kamil Czyż

Pogrzeb Krzysztofa Krawczyka

Fot. Piotr Molecki/East News, Lodz, 10.04.2021. Pogrzeb Krzysztofa Krawczyka. Nabozenstwo zalobne w lodzkiej archikatedrze. N/z zona Ewa Krawczyk.

Karolina Małysz z narzeczonym

Karolina Małysz z narzeczonym

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×