Długo skrywany sekret córki Adama Małysza wyszedł na jaw. Nie do wiary, jak bardzo jest podobna do znanego taty

Karolina Małysz

Karolina Małysz

Karolina Małysz, jedyna córka Adama Małysza, od wielu lat jest już w centrum zainteresowania mediów i fanów talentu jej ojca. Mimo że unika blasku fleszy jak ognia, czasem zdradza co nieco na swój temat na Instagramie. Właśnie zaspokoiła ciekawość internautów. To zaskakujące, ile ma wzrostu.

Adam Małysz może pochwalić się sukcesami nie tylko w sferze zawodowej. Sportowiec, dzięki któremu Polacy pokochali skoki narciarskie, a dyscyplina zyskała miano sportu narodowego. Skoczek ma sporo powodów do radości w życiu osobistym. Od lat tworzy przecież szczęśliwy związek ze swoją piękną żoną Izabelą, z którą wspólnie wychowują córkę Karolinę.

Kolorowa prasa bacznie przygląda się życiu dziewczyny, ale jej temat niewiele wiadomo, bo ona konsekwentnie unika wywiadów i stroni od show-biznesu, mimo że ma wszelkie warunki, żeby zrobić karierę. Jedną z informacji, której nie ukrywa przed światem, jest jej szczęśliwy związek z Kamilem Czyżem.

Córka Małysza przyjęła oświadczyny swojego partnera, który poprosił ją o rękę w romantycznej Barcelonie. Młodzi planują ślub, ale pandemia koronawirusa nie ułatwia im zadania. W jednym z wywiadów były skoczek mówił:

Są parą od siedmiu lat, w ubiegłym roku zaręczyli się. Będzie ślub! To na pewno. Ale data nie została jeszcze ustalona.

Adam i Iza Małyszowie są bardzo zadowoleni z wyboru córki.

Fajny z niego chłopak, z żoną go bardzo lubimy – zdradził sportowiec.

Nieco więcej o życiu osobistym córki jednego z najlepszych skoczków narciarskich w historii można dowiedzieć się z jej social mediów. Ostatnio frapowała ich kwestia wzrostu Karoliny. Czy także to odziedziczyła po znanym tacie?

Ile wzrostu ma Karolina Małysz?

Internautów interesuje nie tylko to, czym się zajmuje Karolina Małysz, jak wygląda jej narzeczony i jakie są jej pasje. Okazuje się, że frapują ich także szczegóły jej wyglądu. Zastanawiają się między innymi, czy wśród licznych cech, które odziedziczyła po znanym ojcu, jest też wzrost. Powszechnie wiadomo, że Adam Małysz nie należy do najwyższych i mierzy 170 cm.

Podczas sesji na Instastory, w której Karolina odpowiadała na pytania internautów, zdradziła, że i ona nie należy do najwyższych, ale bardzo jej odpowiada to, ile mierzy.

Czy to prawda, że jesteś niska? – padło pytanie.

Prawda, mam 160 cm, ale lubię mój wzrost! – odpisała córka skoczka.

Ciekawi jesteśmy, jakie jeszcze szczegóły w przyszłości Karolina zdradzi na Instagramie.


Karolina Małysz - ile ma wzrostu?

Karolina Małysz - ile ma wzrostu?

Karolina Małysz z narzeczonym

Karolina Małysz z narzeczonym

Karolina Małysz

Karolina Małysz

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×