Zofia Zborowska wróciła do blondu. Jest też zupełnie nowe, odważne cięcie. Komplementom nie ma końca: „Wygladasz HOT”

Zofia Zborowska

Zofia Zborowska

Zofia Zborowska podzieliła się z fanami nowymi zdjęciami. Gwiazda po roku zdecydowała się na wielką metamorfozę. Ma zupełnie nową fryzurę. Zobaczcie zdjęcia. Fani nie skąpią komplementów. 

Zofia Zborowska to jedna z najbardziej obiecujących aktorek młodego pokolenia. Ogromną popularność zyskała dzięki roli w serialu Barwy Szczęścia. Tam wcielała się w postać sympatycznej dentystki Anety. Z serialem pożegnała się jakiś czas temu, ale nie straciła swoich fanów. Gwiazda bardzo intensywnie promuje swój profil w social mediach. Od niedawna największą gwiazdą jest tam maleńka córka Nadzieja. Dziewczynka przyszła na świat kilka miesięcy temu i jest oczkiem w głowie rodziców. Zarówno mąż aktorki Andrzej Wrona, jak i ona sama nie widzą świata poza swoją pociechą.

Małżonkowie informacją o powiększeniu rodziny podzielili się, gdy brzuszek aktorki był już widoczny. Przygotowali dla fanów zabawny rebus, z którego rozwiązaniem nie mieli oni żadnego problemu. Od tamtej pory chętnie dzielili się kolejnymi informacjami na temat przebiegu ciąży.

Zofia Zborowska zmieniła fryzurę

Zosia od sierpnia zawodową karierę dzieli z opieką nad córeczką. Chętnie publikuje w sieci kolejne kadry, na których towarzyszy jej dziewczynka. Internauci za każdym razem rozpływają się nad każdym kolejnym zdjęciem, gdzie mogą podziwiać uroczą pociechę gwiazdorskiej pary. Dzisiaj jednak to mama Nadziei zbiera mnóstwo komplementów.

Aktorka jeszcze przed ciążą zdecydowała się zmienić fryzurę. Zrezygnowała z burzy blond loków i znacznie przyciemniła włosy, wracając do ich naturalnego koloru. Przez całą ciążę nie eksperymentowała z wyglądem. Teraz jednak zaskoczyła sporą zmianą – wróciła do blondu. W sieci pochwaliła się właśnie kolejną metamorfozą. Znowu ma bardzo jasne włosy i wygląda na to, że postanowiła też je sporo skrócić i wyprostować.

Równo rok wytrzymałam bez farbowania fajnie, że włosy odpoczęły ale już mi było tęskno za blondem także powoli wracamy do jaśniejszych włosów.

Pod postem niemal natychmiast pojawiło się mnóstwo komplementów od fanów, którzy nie mogą się napatrzeć na odmienioną i promienną Zosię.

  • Przepięknie.
  • Bardzo dobry wybór.
  • To jest zdecydowanie Twój kolor. Od razu widać, że promieniejesz.
  • Blond to Twój kolor!
  • Świetna decyzja. Wyglądasz HOT.

Trzeba przyznać, że po odważnej metamorfozie aktorka nie może się opędzić od kolejnych komplementów. A wy wolicie ją w blond włosach?


Zofia Zborowska znowu jest blondynką

Zofia Zborowska znowu jest blondynką

Zofia Zborowska znowu jest blondynką

Zofia Zborowska znowu jest blondynką

Zosia Zborowska wraca do pracy

Zosia Zborowska wraca do pracy

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×