Zofia Zborowska pokazała brzuch po ciąży. Gwiazda poddała się specjalistycznemu zabiegowi. Widok przyprawia o dreszcze

Zosia Zborowska

Zosia Zborowska

Zofia Zborowska po narodzinach córeczki błyskawicznie wróciła na Instagram. Gwiazda pokazuje, jak upływają początki jej macierzyństwa. Powoli też zaczyna wracać do formy, w czym pomagają jej specjalne zabiegi. Zdjęcie jednego z nich aż przyprawia o dreszcze. 

Zofia Zborowska to aktorka, która jest widzom doskonale znana z serialu Barwy Szczęścia. To właśnie dzięki roli sympatycznej dentystki Anety, w którą wcielała się przez długi czas, zyskała sporą popularność.

Fani zaczęli interesować się nie tylko jej karierą, ale także życiem prywatnym. Szczególne zainteresowanie wzbudzał jej związek z siatkarzem – Andrzejem Wroną. Znajomość zakochanych rozwinęła się w błyskawicznym tempie. Nie zwlekali oni ani z decyzją o ślubie, ani z powiększeniem rodziny. Od niedawna są szczęśliwymi rodzicami.

Zosia ku uciesze fanów jest bardzo aktywna na Instagramie. Codziennie na jej profilu pojawiają się nowe treści, w których pokazuje, jak wygląda jej codzienność. Kilka miesięcy temu pochwaliła się, że zostanie mamą. Chętnie opowiadała o przygotowaniach do narodzin córeczki.

Zofia Zborowska z igłami wbitymi w brzuch. Jakiemu zabiegowi się poddała?

Zosia i Andrzej na początku sierpnia ogłosili oficjalnie, że zostali rodzicami. Właśnie wtedy świeżo upieczona mama udostępniła pierwsze zdjęcie z maleńką Nadzieją wtuloną w jej ramiona. Małżonkowie z podzieleniem się tą informacją zwlekali aż tydzień. Po narodzinach dziewczynki gwiazda szybko wróciła do sieci i stęsknionych za nią fanów.

Aktorka od kilku tygodni bardzo chętnie pokazuje, jak wyglądają początki jej macierzyństwa. Zdarzyło się jej podpytywać internautki o rady z tym związane. Niezawodne fanki jak zwykle pośpieszyły z pomocą. Jedno z ich poleceń szybko wcieliła w życie. Chodziło o okładanie bolących piersi liśćmi kapusty.

Dziękuję za wszystkie wiadomości! Jesteście wspaniali! Prawie tak samo wspaniali jak kapusta – napisała na Instastory.

Od porodu minęło kilka tygodni, a Zosia zaczyna powoli wracać do formy. Na Instagramie postanowiła pokazać swój brzuch po porodzie. Wszystko przy okazji wizyty w jednej z klinik.

Sądząc po tym, co pokazała na zdjęciu, można stwierdzić, że świeżo upieczona mama poddała się zabiegowi elektroakupunktury. Gwiazda ma wbitych kilka igieł w brzuch, do których podłączone są elektrody. Przyznała, że nie czuje się zbyt komfortowo:

Chciałam tylko zaznaczyć, że mam igłofobię – napisała na zdjęciu.

Czym jest elektroakupunktura? Jak możemy przeczytać w sieci – jest to połączenie tradycyjnej akupunktury z oddziaływaniem prądu na organizm. Zabieg wykonuje się w przypadku między innymi: przewlekłego stresu, nerwobóli, stanów zapalnych. Specjaliści w tej dziedzinie twierdzą, że doskonale radzi sobie także z ostrymi bólami poporodowymi.

Zdjęcie, które udostępniła Zosia, możecie zobaczyć w naszej galerii. Trzeba przyznać, że od tej ilości igieł mogą przejść ciarki.


Zofia Zborowska pokazała brzuch po porodzie

Zofia Zborowska pokazała brzuch po porodzie

Zofia Zborowska z córeczką

Zofia Zborowska z córeczką

Zosia Zborowska urodziła

Zosia Zborowska urodziła

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×