Zofia Zborowska nie ma zamiaru ochrzcić swojego dziecka. Gwiazda podała silne argumenty

Zofia Zborowska

Zofia Zborowska

Zofia Zborowska spodziewa się swojego pierwszego dziecka. Aktorka od czasu, gdy ujawniła, że jest w ciąży, chętnie opowiada o swoim odmiennym stanie. Ostatnio zdradziła fanom, dlaczego nie ma zamiaru ochrzcić maluszka.

Zofia Zborowska kilka tygodni temu poinformowała, że razem z mężem Andrzejem Wroną spodziewają się pierwszego dziecka. Aktorka doskonale znana fanom serialu Barwy szczęścia ogłosiła nowinę o ciąży w bardzo pomysłowy sposób. Dodała zdjęcie, na którym widać było jej krągłości w całej okazałości, a dla swoich obserwatorów przygotowała rebus. Nikt nie miał problemu z jego odgadnięciem, a pod postem natychmiast pojawiło się mnóstwo gratulacji nie tylko od fanów, ale także przyjaciół z show-biznesu. Od tamtej pory przyszła mama nie tylko chętnie pozuje do kolejnych zdjęć, ale także opowiada o swoim odmiennym stanie.

Ciążę znosi bardzo dobrze, ale w trakcie jednej z kontrolnych wizyt u lekarza dowiedziała się, że cierpi na bardzo rzadką przypadłość. Na szczęście lekarka w porę zdiagnozowała problem. Zosia musi zatem szczególnie na siebie uważać i aż do narodzin maluszka przyjmować zastrzyki.

Została u mnie zdiagnozowana choroba krwi przez moją wspaniałą panią doktor. Mam turbo farta, że ona to odkryła, bo nie wiem, jak by to się mogło skończyć. Sprawdźcie sobie w Internecie, co to jest trombofilia lub zespół antyfosfolipidowy i zbadajcie, czy macie coś takiego, czy nie. Trombofilia to jest wrodzona choroba, a zespół antyfosfolipidowy jest czymś nabytym.

Zofia Zborowska nie ma zamiaru ochrzcić dziecka. Dlaczego?

Zosia nie zwykła owijać w bawełnę. Aktorka znana jest z tego, że bardzo chętnie odpowiada na pytania swoich fanów i nie boi się w odważny sposób przedstawić własnego zdania. Gwiazda bardzo dosadnie i konkretnie odpowiada też na każdą krytykę na swój temat. Odkąd ogłosiła ciążę, chętnie też rozmawia ze swoimi fanami poprzez okno pytań. Ostatnio również udostępniła taką możliwość i wypowiedziała się na temat chrztu.

Gwiazda jest zdania, że decyzje dotyczące sakramentów powinny być podejmowane, jak najbardziej świadomie. Chrzest małego dziecka takiego wyboru mu nie pozostawia.

Oczywiście, że na ślub pójdę, bo to, że ja nie wierzę, nie oznacza, że wszyscy inni mają nie wierzyć. Dwójka dorosłych i świadomych swoich czynów ludzi chce się pobrać w instytucji pt. „Kościół” – proszę bardzo. To, na co się nie godzę, to chrzest i komunia. Bo jak dla mnie takie decyzje powinny być podejmowane świadomie i bez stresu. A w obydwu przypadkach, mam wrażenie, że dzieci są bardziej zestresowane niż na maturze – zdradziła Zofia Zborowska.

Zosia już nie pierwszy raz wspomina w social mediach o swoim podejściu do chrztu i komunii. Jakiś czas temu przytoczyła zdarzenie, którego świadkiem była w kościele. Po tym incydencie zdecydowała, że nie będzie więcej uczestniczyć w sakramentach, które przyjmują dzieci.


Zofia Zborowska jest w ciąży

Zofia Zborowska jest w ciąży

Zofia Zborowska jest w ciąży - widać już brzuszek

Zofia Zborowska jest w ciąży - widać już brzuszek

Zofia Zborowska o ciąży

Zofia Zborowska o ciąży

Komentarze

 • Gość pisze:

  Głupia jest i tyle

 • Eugenia pisze:

  Te pseudo artystki chcą kreować i nadawać to innym dziewczynom.To niech nie chrzci i nie posyła na religię ,ani do komunii,Bo po co najlepiej nich dzieci wierzą w kasę i lans A potem niech wybiorą zawody typu youtuber influencer modelka No i gratuluję

 • Gość pisze:

  Mnie to obchodzi.
  Cieszę się, że są na świecie tak myślący, rozsądni ludzie.

 • Dominik pisze:

  Brak mi słów na osoby które się tu wypowiadają. Skoro kogoś nie obchodzi artykuł to po ciul go czytasz ? I wypisujesz anonimowo głupoty ? Puknijcie się w łeb. Kobieta jest szczera i bezpośrednio o tym mówi, pokazując twarz, imię nazwisko itp i nie ważne że jest aktorem, czy kimkolwiek. W dzisiejszych czasach szczerość i bezpośredniość jest na wagę złota, a traktowane jak zło. Lepiej wiec jak dla kasy i pozycji gadać bzdury i to co inni chcą, a w mediach społecznościowych to już w ogóle sami odważni komentować i hejtować.

 • Gość pisze:

  Kogo to obchodzi czy chce ochrzcić dziecko czy też nie. Ma kobieta parcie na zaistnienie w mediach jak jeszcze będzie miało kogo ochrzcić bo w życiu różnie bywa jeszcze nie urodziła.

 • Gustavo Toenni pisze:

  Tak tak już to gdzieś słyszałem aha u majdankow oni też nie ochrzcili bo są nowocześni No ale przyszły święta i co ? No nic majdanki hucznie celebrowali i tradycyjnie spędzali je nie zapomnieli też powrzucać fotki żeby całą Polska widziała Mam paru znajomych którzy są niewierzący spędzam z nimi dużo czasu ale nigdy nie słyszałem z ich strony żeby mieli jakieś pretensje do kościoła czy mieli pretensje do kogokolwiek

 • Gość pisze:

  Głupia to mało powiedziane

 • Gość pisze:

  Jej sprawa po co tyle gadac

 • Llllllllllll pisze:

  g. Mnie obchdzą wywody jakiejś celebrytki , one ze wszystkim lecą do mediów, pouczają innych, narzucają swoje racje, dajcie ludziom żyć tak jak chcą

  • Gość pisze:

   Racja!!!

  • Gość pisze:

   Po co gadac byle gadac skup się kobieto na nadchodzącym porodzie i módl się o zdrowe dziecko a jak urodzisz to zadecydujesz czy chrzcic czy nie i nie musisz informowac o tym fakcie na prawo i lewo

 • Gość pisze:

  A jak z innymi wyborami? Też jako rodzic ich nie dokonuje. Wybór imienia, wybór sposobu wychowywania dziecka, wybór szkoły i wiele innych rzeczy. Niech czeka aż dziecko dorośnie i w tych kwestiach też samo wybierze.

 • Basia pisze:

  Odważny światopogląd w katolskim kraju i za to ją cenię

 • Gość pisze:

  A Kogo to obchodzi?

  • Gość pisze:

   A ok to to jest Zborowska że jej światopogląd jest podawany do treści publicznej. Każdy ma prawo do własnego światopoglądu, nie wiem skąd taka ekscytacja co zrobi jakąś paniusia.

  • B. G pisze:

   Cenić Ją należy za szczerość i że nie boi się w takim kołtuńskim narodzie tego okazać

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×