Zbigniew Zamachowski jest rozchwytywany po rozstaniu z Moniką. O względy aktora walczyła nie tylko Gabriela Muskała

Zbigniew Zamachowski

Zbigniew Zamachowski

Zbigniew Zamachowski podobno spotyka się z Gabrielą Muskałą. Plotkuje się, że nie tylko ona walczyła o jego względy. Jeden z tygodników ujawnia nieco więcej na ten temat.

Zbigniew Zamachowski trzykrotnie brał ślub. Jego pierwszą żoną była Anna Komornicka, drugą Aleksandra Justa. W 2014 roku pobrał się z Moniką Richardson. Chociaż wiele osób zakładało, że z ostatnią małżonką udało mu się zbudować trwałą relację, także i ona nie przetrwała próby czasu.

Zamachowscy się rozstali. Pomimo iż początkowo nie komentowali tych informacji, dziennikarka tuż przed Wielkanocą udzieliła wywiadu rzeki, w którym poinformowała, że ich związek dobiegł końca. Ujawniła, że to mąż podjął decyzję o rozstaniu:

Jestem załamana, przyznaję. […] Przeżyłam cudowne 10 lat. Z wybitnym mężczyzną, który jest nie tylko jednym z największych aktorskich talentów w naszym kraju, ale i ciepłym, serdecznym człowiekiem. […] Jeśli ktoś zdecydował, że musi odejść, nie mam prawa nic w tej sprawie zrobić. Mam nadzieję, że przyjdzie taki moment, gdy usiądziemy ze Zbyszkiem, emocje już opadną i będę miała okazję wysłuchać jego żalu. Bo to była jego decyzja.

Podobno na drodze Zbigniewa Zamachowskiego stanęła nowa miłość. Ma nią być Gabriela Muskała, aktorka, z którą pracuje nad jednym spektaklem. To ponoć właśnie w czasie próby między nimi zaiskrzyło. W sieci już krąży wspólne zdjęcie gwiazd. Nie uciszy ono plotek o romansie.

Zbigniew Zamachowski: była żona. Aleksandra Justa chciała do niego wrócić?

Na temat rozstania Zamachowskich wypowiedziała się też była żona aktora, Aleksandra Justa. Poinformowała, że drzwi do jej domu pozostają otwarte dla byłego męża:

Zbyszek nigdy nie zerwał kontaktu z rodziną. Mimo rozwodu jesteśmy w dobrych relacjach, a drzwi naszego rodzinnego domu w Pęcicach są dla niego zawsze otwarte – komentuje Aleksandra Justa, była żona aktora.

Osoba z otoczenia aktorki donosi kolorowej prasie, że po rozstaniu ze Zbigniewem, nie udało jej się zbudować trwałej relacji z innym mężczyzną:

Ola nie ułożyła sobie życia po rozwodzie, czas dzieliła między pracę a wychowanie dzieci. Nie było jej łatwo, ale jest osobą tolerancyjną, potrafi wiele znieść. Przecież 10 lat temu wybaczyła Zbyszkowi romans z reżyserką Agnieszką Glińską – cytuje wypowiedź znajomego aktorów Na żywo.

Tygodnik Na żywo podaje, że Zbigniew Zamachowski ukrywał swój nowy związek przed dziećmi. Ponoć właśnie dlatego Justa miała nadzieję, że uda im się odbudować relację. Chciała walczyć o jego względy:

Taka myśl faktycznie zrodziła się w głowie Oli, ponieważ jak niemal wszyscy, nie wiedziała nic o relacji Zbyszka z Gabrysią Muskałą. Para kryła się ze swoim uczuciem przez wiele miesięcy, o kolejnej partnerce nie wiedziały nawet dzieci Zamachowskiego – donosi osoba z otoczenia Zamachowskiego.

Na ten moment sami zainteresowani nie skomentowali tych rewelacji.


Zbigniew Zamachowski i Gabriela Muskała

Zbigniew Zamachowski i Gabriela Muskała

Zbigniew Zamachowski i Gabriela Muskała w teatrze

Zbigniew Zamachowski i Gabriela Muskała w teatrze

Bronisława Zamachowska i Aleksanda Justa

Bronisława Zamachowska i Aleksandra Justa

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×