Zamachowski i Muskała nie szczędzą sobie czułości. Do sieci trafiło ich wspólne zdjęcie. Nie uciszą nim plotek o romansie

Zbigniew Zamachowski i Gabriela Muskała

Zbigniew Zamachowski i Gabriela Muskała

Zbigniew Zamachowski rozstał się ze swoją żoną, Moniką. Podobno spotyka się z Gabrielą Muskałą. Do sieci trafiło zdjęcie, na którym aktorzy nie ukrywają się z czułościami.  

Zbigniew Zamachowski od 2014 roku jest mężem Moniki Zamachowskiej. Chociaż wydawało się, że stworzyli zgrany duet, ich relacja nie przetrwała próby czasu, o czym kilka tygodni temu poinformowała kolorowa prasa. Sami zainteresowani początkowo niechętnie komentowali te rewelacje. Tuż przed Wielkanocą dziennikarka przerwała milczenie i udzieliła wywiadu, w którym potwierdziła rozstanie. Powiedziała, że to jej mąż postanowił odejść:

Jeśli ktoś zdecydował, że musi odejść, nie mam prawa nic w tej sprawie zrobić. Mam nadzieję, że przyjdzie taki moment, gdy usiądziemy ze Zbyszkiem, emocje już opadną i będę miała okazję wysłuchać jego żalu. Bo to była jego decyzja – powiedziała Zamachowska w rozmowie z Faktem.

Zbigniew Zamachowski i Gabriela Muskała: nowe wspólne zdjęcie

Plotkuje się, że w życiu Zamachowskiego pojawiła się nowa kobieta, Gabriela Muskała. Osoby z otoczenia aktora donoszą, że uczucie między nimi wybuchło nagle i niespodziewanie. Narodziło się ono w teatrze:

Monika i Zbyszek rozstali się w zgodzie, szczerze porozmawiali o różnicach w swoich charakterach oraz zupełnie innych oczekiwaniach na przyszłość. Zbyszek powiedział Monice, że w jego sercu narodziło się uczucie do Gabrysi, to było niespodziewane i nagłe. Namiętność wybuchła podczas prób w teatrze – mówił informator Pudelka.

Tygodnik Na żywo podał, że Zbigniew i Gabriela poznali się podczas prób do spektaklu Oszuści. Potem razem wzięli udział w Strajku Kobiet. Zamachowski podobno mógł liczyć na pomoc aktorki w momencie, w którym walczył z koronawirusem:

Zbyszek znowu się zakochał i to z wzajemnością. Muskała jest aktorką, więc jak nikt rozumie huśtawkę nastrojów partnera. Jest czuła i subtelna, o czym przekonał się, gdy opiekowała się nim, kiedy dopadł go koronawirus. Nie lubi opowiadać o swoim życiu prywatnym. Jest więc przeciwieństwem jego żony.

W sieci pojawiło się zdjęcie, na którym Zbigniew Zamachowski i Gabriela Muskała pozują razem. Są otoczeni innymi gwiazdami spektaklu. Aktor czule trzyma dłoń na ramieniu swojej rzekomej, nowej partnerki i stoi za jej plecami. Na ich twarzy goszczą szerokie uśmiechy.

Fotografię umieściła Beata Ścibakówna, która przekazała, że przez obostrzenia związane z pandemią koronawirusa część spektakli została przełożona na inny termin:

Znowu pięć spektakli OSZUSTÓW w @ochteatr musimy odwołać. Strasznie tęsknimy za graniem, za sceną, za teatrem a przede wszystkim za spotkaniem z Państwem. Na żywo!!! Nic tego nie zastąpi.

Internauci w komentarzach piszą, że cieszą się, widząc, że Zbigniew Zamachowski jest szczęśliwy. Myślicie, że aktor wkrótce potwierdzi swój nowy związek?


Zbigniew Zamachowski i Gabriela Muskała

Zbigniew Zamachowski i Gabriela Muskała

Zbigniew Zamachowski i Gabriela Muskała wśród innych aktorów

Zbigniew Zamachowski i Gabriela Muskała wśród innych aktorów

Zbigniew Zamachowski i Gabriela Muskała w spektaklu

Zbigniew Zamachowski i Gabriela Muskała w spektaklu

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×