Kulisy nowego romansu Zbigniewa Zamachowskiego. Takich rewelacji nikt się nie spodziewał. Nawet Monika

Zbigniew Zamachowski i Monika Zamachowska

Zbigniew Zamachowski i Monika Zamachowska

Monika i Zbigniew Zamachowscy się rozstali. Aktor podobno już znalazł nową miłość. Osoba z otoczenia małżonków zdradza szczegóły. 

Monika i Zbigniew Zamachowscy pobrali się w 2014 roku podczas kameralnej uroczystości. Państwu młodym towarzyszyło około 40 gości, wśród których nie brakowało osób z branży. Chociaż wydawałoby się, że tworzą dobrze dobrane małżeństwo, ich relacji nie udało się przetrwać.

Gdy pierwsze informacje o rozstaniu Zamachowskich dotarły do prasy, sami zainteresowani byli raczej oszczędni w komentarzach. Niedawno Monika postanowiła przerwać milczenie i wypowiedziała się w Fakcie. Zdradziła m.in., że jej mama bardzo przeżywa potencjalny trzeci rozwód, a także że to Zbigniew Zamachowski podjął decyzję o rozstaniu:

Jestem załamana, przyznaję. […] Przeżyłam cudowne 10 lat. Z wybitnym mężczyzną, który jest nie tylko jednym z największych aktorskich talentów w naszym kraju, ale i ciepłym, serdecznym człowiekiem. […] Jeśli ktoś zdecydował, że musi odejść, nie mam prawa nic w tej sprawie zrobić. Mam nadzieję, że przyjdzie taki moment, gdy usiądziemy ze Zbyszkiem, emocje już opadną i będę miała okazję wysłuchać jego żalu. Bo to była jego decyzja.

Zbigniew Zamachowski: nowy związek. Jak zareagowała na niego Monika?

Zamachowski podobno znalazł nową miłość. Ma nią być jego koleżanka z teatru, Gabriela Muskała. Chociaż aktor i dziennikarka milczą na ten temat, bardziej rozmowne są osoby z ich otoczenia. Jedna z nich w rozmowie z Pudelkiem powiedziała, że Zbyszek przyszedł do Moniki i powiedział, że się zakochał. Odsłonił też kulisy nowej relacji. Mówił, że uczucie wybuchło niespodziewanie:

Monika i Zbyszek rozstali się w zgodzie, szczerze porozmawiali o różnicach w swoich charakterach oraz zupełnie innych oczekiwaniach na przyszłość. Zbyszek powiedział Monice, że w jego sercu narodziło się uczucie do Gabrysi, to było niespodziewane i nagłe. Namiętność wybuchła podczas prób w teatrze – mówi informator portalu.

Monika przyjęła to zaskakująco – była bardzo spokojna. Małżonkowie porozmawiali też o przyczynach, które osłabiły ich małżeństwo. Podobno Monika wypomniała aktorowi, że ten nie szukał kontaktu z jej dziećmi. Zbigniew Zamachowski miał żal o to, że udziela tak intymnych wywiadów na temat ich życia prywatnego:

Monika przyjęła to z dużym spokojem, już wcześniej w ich relacji się nie układało i wiało chłodem. W pewnym momencie powiedzieli sobie, co najbardziej przeszkadza im w łączącej ich relacji. Zbyszek zarzucał Monice, że udziela intymnych wywiadów dotyczących ich życia tabloidom oraz każdym najmniejszym szczegółem dzieli się z mediami. Ona z kolei nie mogła pogodzić się z tym, że Zbyszek nigdy nie dążył do ocieplenia relacji jej z jego dziećmi. Było jej bardzo przykro, że dzieci pozostały z matką, wielokrotnie wyciągała do nich rękę, ale kończyło się stanowcza odmową. Miała żal do Zbyszka o to, że nie reaguje, tym bardziej, że jej dzieci darzą Zamachowskiego ogromną sympatią.

Podobno Zamachowskim udało się dojść do porozumienia. Chociaż ta relacja dobiega końca, Monika nie żałuje, że ją rozpoczęła:

Ostatecznie udało im się dojść do porozumienia. Wszyscy wokół mówią Monice, że ten związek kosztował ją wiele wyrzeczeń, pieniędzy oraz krytyki. Ona jednak, mimo że płaciła alimenty na jego dzieci, mówi, że miłość nie wybiera i gdyby jeszcze raz miała zaryzykować, na pewno by to zrobiła.

Na ten moment sami zainteresowani nie odnieśli się do tych rewelacji.


#DajŻyćKulturze - Zbigniew Zamachowski, Gabriela Muskała

#DajŻyćKulturze - Zbigniew Zamachowski, Gabriela Muskała

Zbigniew Zamachowski i Gabriela Muskała

Zbigniew Zamachowski i Gabriela Muskała

Monika Zamachowska i Zbigniew Zamachowski na premierze filmu Tarapaty 2

Monika Zamachowska i Zbigniew Zamachowski na premierze filmu Tarapaty 2

Komentarze

 • Gość pisze:

  Monika i Zbychu razem wyglądali smiesznie.Zycie prywatne powinno zostac w swerze prywatnej.Monika za duzo opowiadała

  • Gośćewa pisze:

   Moówiła o swoich srawach, nie cudzych.A zatem miała prawo i nikt z obcych nie ma prawa krytykować jej za to

 • Gośćanita pisze:

  Taki kogut z dużą brzydką głową i duuuużym korzeniem i to baby lubią w nocy ciemno łba nie widać

 • MICHAŁ pisze:

  Wybitny mężczyzna? Brzydki potwornie, leniwy, egoistyczny, neurotyczny, …KOSZMAR

 • Gość pisze:

  Co te kobiety w nim widzą. Ciekawe ile razy jeszcze się zakocha!

 • zamacher pisze:

  Ropuch utrzymanek odszedł do innej … A to samczyk!

 • Gość pisze:

  Zakochal sie..jakie to obrzydliwe,majac u boku sliczna kobiete.

 • Nickie pisze:

  Widzę, że dużo ludzi nie wie lub nie pamięta o tym, że A. Justa nie była pierwszą żoną pana Zamachowskiego, a to dużo zmienia.

 • Gość pisze:

  Wcale nie pystojny .on myśli że ciągle będzie młody. Nic podobnego

 • Nocny kochanek pisze:

  Jak będzie płacić za mnie alimenty to się skusze

 • Gość pisze:

  6 dych na karku, a on ciągle mlodzieniaszek…

 • Pola pisze:

  Ale przykre. Chociaż Monika zle zrobiła i sama rozbila malzenstwo, to troszke mi jej zal. W końcu to 10 lat, musi bardzo ciężko to znosic. Nadal go kocha. A on? No jakis niepwoazny typ. Egoista na calego. Wybuchła namietnosc… facet ty sobie szykuj miesjcowke na starosc a nie na baby latasz. No jak go szanowalam tak czuje obrzydzenie. Zgadzam sie z powyższymi komentarzami. Pozdrawiam.

 • Gość pisze:

  Zostawił ja ,to powinna się zamknąć, mieć honor ,a Ona jeszcze biadoli ,pusta kobieta.

 • Gość pisze:

  Uuuu wydoil i poszedl do drugiej. Marny człowieczek i zawodowo i prywatnie.

 • MICHAŁ pisze:

  Szczer>> DOKŁADNIE!!
  Brzydki potwornie, leniwy do potęgi, bez klasy i honoru>> DNO! Niestety to świadczy o Pani Monice- mądra koobieta NIGDY by z takimpalantem NIE BYŁA!

  • Anita pisze:

   I jeszcze na bardzo śmierdzący pot…Był kiedyś w Toronto z przedstawieniem i potem był obiad. Strasznie od niego śmierdziało.

 • J.. pisze:

  Na każdym zdjęciu to Monika wisi na nim. On jakoś dziwnie pozuje i bardzo jest spięty. Natomiast na zdjęciach z Muskal@ jest sobą i to on dąży do kontaktu i obejmuje ją.

  • Gość pisze:

   On już dawno młody nie jest a jeszcze w dodatku staro wygląda tzw karzełek Gucio z wielką glowa co te baby w nim widza????

 • Szczera pisze:

  Gdzie te kobity maja oczy? Ktoś mi to wytłumaczy? Tyle samotnych, fajnych mężczyzn i jakoś nie potrafią się otworzyć. A Zbychu ‚ z metra ciety’ zmienia i wybrzydza. Chyba atrakcyjność rodzi się w głowie i wyglad nie ma nic do tego. Pani Justa, Monika, to w końcu piekne kobiety

 • Gość pisze:

  Widzisz teraz Moniko jak to jest gdy facet zostawia kobiete dla innej.

  • Gość pisze:

   nie pierwszy !!! raz poprzedniczka Moniki też nie była pierwszą żoną !!! z niego taki pasożyt wykorzystuje i porzuca!!

 • Gośka pisze:

  Za ładna dla niego, no i widać zbyt szczera i otwarta. Tylko Narcyz i kombinator chce ukrywać swoje życie i prawdziwe oblicze. On się nigdy nie zmieni, tylko co on w sobie ma, że te baby na niego lecą? Inna rzecz – Monika też nie patrzyła na poprzednią żonę rozbijając małżeństwo i zabierając ojca dzieciom…cóż, ale to przede wszystkim jego wina – taki zakompleksiony kurdupel, który w ten sposób dowartościowuje się…a feee

  • Gość pisze:

   Masz racje ,a co kogut Wiśniewski ma, że na niego lecą ,głupie baby aby portki miał.

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×