Michał Wiśniewski nagrał teledysk z żoną. To wielki debiut pięknej Poli przed kamerą. „Robi ogromne wrażenie”

Michał Wiśniewski

Michał Wiśniewski

Michał Wiśniewski wraca na muzyczną scenę z nową piosenką. Do udziału w teledysku zaprosił swoją żonę – Polę. To jej wielki debiut przed kamerami. Artysta zdradził sporo szczegółów.

Michał Wiśniewski w show-biznesie jest obecny od lat 90. Muzyk jest liderem zespołu Ich Troje, który dwie dekady temu królował na większości list przebojów. Do piosenek lansowanych przez grupę bawili się fani w całej Polsce. Formacja wypuszczała kolejne hity, co przyniosło im niesamowitą popularność. Największym zainteresowaniem cieszył się zawsze Wiśniewski. To właśnie jego życie prywatne, które było pełne zawirowań, tak bardzo ciekawiło odbiorców.

Artysta ma za sobą trudne dzieciństwo. Ze względu na chorobę alkoholową rodziców wychowywał się w domach dziecka i rodzinach zastępczych. W dorosłym życiu długo nie umiał znaleźć sobie miejsca i zbudować trwałej relacji – na swoim koncie ma cztery nieudane małżeństwa. Po rozwodzie z Dominiką Tajner, która była jego czwartą żoną, jego serce ponownie zabiło szybciej dla bardzo tajemniczej fotografki Poli.

Michał Wiśniewski nagrał teledysk z żoną. Jak wypadła Pola?

Michał Wiśniewski w zeszłym roku wziął piąty ślub. Do tej pory bardzo wylewny artysta przez długi czas nie chwalił się nowym związkiem. W jednym z wywiadów przypadkiem wygadał się, że ma żonę. Kilka tygodni później okazało się, że Pola jest w zaawansowanej ciąży. Na początku stycznia na świat przyszedł ich syn – Falco.

Po narodzinach dziecka świeżo upieczona mama przestała ukrywać swoją tożsamość i coraz aktywniej uczestniczy w życiu zawodowym Michała. Niedawno małżonkowie zrobili kolejny wspólny krok w pracy. Piąta żona Wiśniewskiego wystąpiła w jego teledysku.

Jest to klip do nowej piosenki Ich Troje pt. Zatańcz ze mną:

Kręcimy klip do utworu „Zatańcz ze mną”. Mamy z żoną taki zwyczaj, że wieczorami sobie tańczymy. Robimy to dlatego, żeby pielęgnować nasze uczucia względem siebie. Stąd też powstał ten kawałek – zdradził w rozmowie z Pomponikiem.

Zdjęcia powstały w malowniczym Zatorze. Wokalista wyznał, że miejsce to ma urzekający klimat, dlatego zdecydował się tam nakręcić obraz do swojego najnowszego dzieła:

Jest niezwykłe, robi ogromne wrażenie, a wykorzystanie kontenerów jest po prostu genialne. Równie niezwykli są ludzie, których tutaj spotkaliśmy. Byliśmy gośćmi tego obiektu już wcześniej… Dlatego też postanowiłem pokazać to miejsce szerszej publiczności – zdradził artysta.

Premiera teledysku Ich Troje zaplanowana jest jeszcze na wrzesień. Fani muzyka na pewno się ucieszą, ponieważ od dawana czekają na nowy hit w jego wykonaniu. Jak wypadnie Pola w nowej roli? Tego dowiemy się już niedługo.

Michał Wiśniewski o relacji z byłymi żonami:


Michał Wiśniewski nagrał teledysk z żoną

Michał Wiśniewski nagrał teledysk z żoną

Michał Wiśniewski i Pola Wiśniewska - ślub

Michał Wiśniewski i Pola Wiśniewska - ślub

Zdjęcie ze ślubu Michała Wiśniewskiego z Polą

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×