Szukaj

Wiśniewski już nie ukrywa zdjęć z piątego ślubu. Zdradził dokładną datę i pokazał, jak piękną suknię miała Pola

Pola Wiśniewska i Michał Wiśniewski

Pola Wiśniewska i Michał Wiśniewski

Michał Wiśniewski świętuje pierwszą rocznicę ślubu z Polą. Muzyk pochwalił się niepublikowanym wcześniej ślubnym zdjęciem. Jak oni pięknie razem wyglądają.

Michał Wiśniewski to jeden z najbardziej znanych muzyków w naszym kraju. Razem z zespołem Ich Troje odniósł wielki komercyjny sukces, a do jego przebojów do dzisiaj świetnie bawią się Polacy. Chociaż ostatnio ze względu na pandemię jest zawodowo znacznie mniej aktywny, to nadal nie daje o sobie zapomnieć. Fani chętnie śledzą jego losy głównie ze względu na bardzo bogate życie towarzyskie. Muzyk ma już na swoim koncie cztery nieudane małżeństwa, a wiosną zeszłego roku poinformował, że ponownie się ożenił.

Artysta przez długi czas ukrywał wybrankę swojego serca. O tym, że jest już po ślubie, poinformował przypadkowo w jednym z wywiadów. Fani bardzo długo nie znali też imienia ani wizerunku jego nowej żony. Michał długo strzegł swojej prywatności, ale w pewnym momencie zaskoczył również inną szczęśliwą nowiną. Na Instagramie oznajmił, że razem z ukochaną spodziewają się dziecka.

Michał Wiśniewski świętuje pierwszą rocznicę ślubu

Pola Wiśniewska stroni od blasku fleszy. Przez ponad rok nie chciała wzbudzać zainteresowania i trzymała się raczej z boku. Dopiero niedawno Michał opublikował pierwsze zdjęcia ze swoją piątą żoną. Okazało się, że stanowią związek idealny i pomimo krótkiego stażu dogadują się wręcz bez zarzutów.

Od kilku miesięcy wspólnie wychowują swojego synka Falco Amadeusa. Michał jak nigdy dotąd cieszy się ojcostwem. Pomimo że ma już czworo dzieci, to dopiero teraz ma czas, by tak naprawdę zaangażować się w pełni w rolę taty.

Gdyby nie ten okropny czas znów przegapiłbym takie wiele ważnych momentów. Ważnych nie tylko dla siebie i dziecka ale dla dbałości o rodzinę samą w sobie. Ech… – napisał Michał pod jednym z niedawno udostępnionych filmów z synkiem w roli głównej.

Wiśniewski nie ukrywa już Poli przed światem i coraz chętniej zamieszcza kolejne kadry ze swoją piękną żoną. Muzyk właśnie pochwalił się, że dzisiaj świętują pierwszą rocznicę ślubu, a tym samym ujawnił długo skrywaną datę ceremonii. Para pobrała się 13 kwietnia 2020 roku, a przyjęcie w gronie najbliższych odbyło się w ogrodzie przy willi Michała w Magdalence.

Rok od ślubu i prawie dwa 2 lata razem. Jak mówił klasyk, żołądki nie są dobrym miejscem do hodowania motyli, ale ja czuję je każdego ranka i z tym samym uczuciem kładę się spać. Dziękuję, że jesteś

Już kilka miesięcy temu Michał pochwalił się pierwszym zdjęciem z tego ważnego wydarzenia, na którym mogliśmy zobaczyć sukienkę Poli w całej okazałości. To biała, prosta kreacja, podkreślająca smukłą sylwetkę panny młodej.

Pierwszą rocznicę ślubu na swoim profilu uczciła także Pola. Po raz pierwszy w social mediach zamieściła zdjęcie z mężem z tego ważnego dnia. Zdobyła się też na piękne wyznanie. Najpierw zacytowała Marka Hłasko, a później pięknie podsumowała swój związek z Michałem.

Marek Hłasko napisał: „Nie widziałem jeszcze ludzi, którzy spotkaliby się w dobrym miejscu życia. Takiego miejsca w życiu nie ma i być nie może. Zawsze zdaje się, że jest zbyt późno lub zbyt wcześnie; że zbyt wiele doświadczenia albo że zbyt mało. Zawsze coś stoi na przeszkodzie” My rok temu mieliśmy tę odwagę, by dać sobie z @m_wisniewski1972 szansę na szczęśliwe życie. Warto było. Dziś mając siebie, mamy wszystko – napisała Pola.

Fani od razu pośpieszyli z gratulacjami. Masowo komplementują nowożeńców ze zdjęcia. My również przyłączamy się do tych słów i życzymy im wielu lat szczęścia.


Zdjęcie ze ślubu Michała Wiśniewskiego z Polą Michał Wiśniewski i Pola Wiśniewska

Michał Wiśniewski i Pola Wiśniewska

Michał i Pola Wiśniewscy - Walentynki 2021

Michał i Pola Wiśniewscy - Walentynki 2021

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×