Szukaj
Szukaj
NAJPOPULARNIEJSZE
Odjechane kreacje gwiazd na Polsat SuperHit Festiwal 2018: Michał Szpak, Ewelina Lisowska, Maryla Rodowicz, Cleo
Odjechane kreacje gwiazd na Polsat SuperHit Festiwal 2018: Michał Szpak, Ewelina Lisowska, Maryla Rodowicz, Cleo

Odjechane kreacje gwiazd na Polsat SuperHit Festiwal 2018: Michał Szpak, Ewelina...

Odjechane kreacje gwiazd na Polsat SuperHit Festiwal 2018:...

Sopot 2018: Zapłakana Sylwia Grzeszczak w objęciach Libera zdeklasowała wszystkie gwiazdy! Pięknie zaśpiewała i opowiedziała o swojej córce!
Sopot 2018: Zapłakana Sylwia Grzeszczak w objęciach Libera zdeklasowała wszystkie gwiazdy! Pięknie zaśpiewała i opowiedziała o swojej córce!

Sopot 2018: Zapłakana Sylwia Grzeszczak w objęciach Libera zdeklasowała wszystkie gwiazdy!...

Sopot 2018: Zapłakana Sylwia Grzeszczak w objęciach Libera...

Prawdziwy ogień na Instagramie! Mikołaj Roznerski publicznie flirtuje z Adrianą Kalską! Jaki z niego romantyk!
Prawdziwy ogień na Instagramie! Mikołaj Roznerski publicznie flirtuje z Adrianą Kalską! Jaki z niego romantyk!

Prawdziwy ogień na Instagramie! Mikołaj Roznerski publicznie flirtuje z Adrianą Kalską!...

Prawdziwy ogień na Instagramie! Mikołaj Roznerski publicznie flirtuje...

Dziś sobota, 26.05.2018

Hanna Lis przyznaje się do zdrady? Dyskusja na Instagramie przybrała nieoczekiwany obrót!

Kinga Rusin i Hanna Lis kłótnia


Hanna Lis znów poruszyła temat Kingi Rusin

Przebój, który dobrze znamy: Hanna Lis udziela wywiadu, postuje w sieciach społecznościowych, a internautki przechodzą do ofensywy, przypominając dziennikarce, że rozbiła związek przyjaciółki. Temat powraca jak bumerang i nie ma już chyba nikogo, kto nie słyszałby plotek o Kindze Rusin, Lisie i „tej trzeciej”, która wszystko zniszczyła.

Sama zainteresowana podkreśla, że ma już dość rozgrzebywania przeszłości, a ostatnio w jednej z internetowych dyskusji powiedziała nawet, że Kinga „nigdy nie była jej prawdziwą przyjaciółką”.

Zobacz: Dziennikarka zapytała Kingę Rusin o Tomasza Lisa. Odpowiedziała stanowczo: „Jeśli jeszcze raz usłyszę pytanie o rozwód to…”!

Internautki nie potrafią odpuścić dziennikarce

Co tym razem wywołało burzę? Ano, to samo co zwykle. Hanna pochwaliła się na Instagramie zdjęciem, które zrobiono gdy była jeszcze małą dziewczynką – na zdjęciu widzimy papieża Jana Pawła II, co samo w sobie nie ma nic wspólnego z jej małżeństwem, rozwodem Rusin i całym tym ambarasem. Niestety, w tym wypadku zasada „uderz w stół, a nożyce się odezwą” zadziałała jak złoto: nawet pod tym zdjęciem internautki postanowiły przypomnieć, że dziennikarka rozbiła poprzednie małżeństwo swojego partnera.

Któraś z nich pokusiła się nawet o nazwanie Hanny „synonimem zdrady”:

„Żadna przyjaciółka”, ha ha ha. Dobre, Hanno Lis. Zawsze pani będzie synonimem zdrady i to najgorszego pokroju, bo zdrada przyjaźni jest najgorsza. A, fe – napisała w komentarzu.

Odpowiedź Hanny wzbudziła spore zamieszanie, bo gwiazda zdaje się… częściowo przyznawać kobiecie rację:

Zgadzam się: zdrada przyjaźni jest najgorsza. Pozdrawiam serdecznie. – odpisała dziennikarka.

Sposób, w jaki dziennikarka odpowiedziała można rozumieć dwojako, można również doszukiwać się w tym zdaniu drugiego dna, jakiejś zakrzepłej z czasem goryczy. Nikt tak naprawdę nie wie, co dokładnie wydarzyło się pomiędzy telewizyjnym trio, a wieszanie psów na Lis niektórym wyraźnie już obrzydło:

Po pierwsze, do tanga trzeba dwojga i jakoś przez lata nikt się pana Tomka nie czepia, a po drugie, po tylu latach hejtu dalibyście już pani Lis spokój, myślę że wysokość ceny, jaką zapłaciła, zna tylko pani Hania – wtrąciła w końcu jedna z fanek Hanny.

Jak myślicie? Czy rozgrzebywanie tej sprawy w nieskończoność ma sens?

Zobacz: Dziennikarka zapytała Kingę Rusin o Tomasza Lisa. Odpowiedziała stanowczo: „Jeśli jeszcze raz usłyszę pytanie o rozwód to…”!

Kinga Rusin o przyjaźni z Hanną Lis (wówczas Smoktunowicz)

Kinga Rusin o przyjaźni z Hanną Lis (wówczas Smoktunowicz)

Tomasz Lis i Kinga Rusin wzięli rozwód w czerwcu 2006 roku

Tomasz Lis i Kinga Rusin wzięli rozwód w czerwcu 2006 roku

Czy Hanna Lis ubiera się w dobrym stylu?Komentarzy: 8


Halina P | 22 kwietnia 2017, 09:21

Owszem niech każdy robi to co chce! Bez krzywdzenia innych po drodze! Nie życzę dobrze tej pani! Nie zamierzam tego ukrywać !Ciesze sie ze pani Kinga nie jest sama, poznała kogoś . I wszystko wskazuje na to ze wreszcie jest szczęśliwa! Muszę dodać ze wierze w winę i karę! Tyle…


Gość | 21 kwietnia 2017, 23:42

No cóż ma powiedzieć pani Hanna. Wposcila ja pani Kinga do swojego życia i je zniszczyła a teraz oprzyjazni zapomniała bo tylko męża chciała karierowiczka nic więcej długo już z nim nie będzie bo to widać tak to się kończy to nie bajka to życie przyszło zato zapłacić


Gość | 21 kwietnia 2017, 10:10

Wywlekanie tych spraw po tylu latach to jakiś masochizm!!!! Po co to???????


Gość | 21 kwietnia 2017, 04:58

Ludzie ludzie ludzie Czy nie ?Naprawde sie nudzicie?Kazdy ma swoje życie wiec po co wam to wszystko ?Niech każdy robi to co chce!!!!!


Gość | 20 kwietnia 2017, 19:46

Myśle, ze napisała tak ale to był sarkazm, bo ona zgadza się ze zdrada przyjaźni jest najgorsza ale skoro nie uważała Kingi za prawdziwa przyjaciółkę to to nie była zdrada przyjaźni. Podejrzewam, mowa ciała na zdjęciach na to wskazuje, ze Hania sobie myślała ze Kinga nie ma gustu to raz a dwa ze ma fajnego męża którego nie docenia. Wiec uchyliła mu furtke. Natomiast to on miał żonę i dzieci a ona jeśli dobrze pamietam była po rozwodzie, dlaczego wiec facetowi który miał zobowiązania nic się nie zarzuca ? Pewnie nie wart jest żadnej z nich 😉


Gość | 20 kwietnia 2017, 19:42

Ciekawe czy teraz Hania nadal mysli ze warto było ? cos mi się zdaje ze nie.


Goral | 20 kwietnia 2017, 16:02

najbardziej lubię jak piszecie o nich”” GWIAZDY”” że spalonego teatru chyba…. dwie dziewczynki srają wyżej niż dupy maja… dwa podstarzale lansy i tyle….


Gość | 20 kwietnia 2017, 13:14

Hanna milczała tyle lat ,być może nawet z poczucia winy ale to co wyprawia Kinga jest nie do wytrzymania ,ona tym żyje na współczuciu robi karierę ,wspomina bez końca ,przeciez dziennikarze plotkarscy to jej kolesie jakby chciała zrobiłaby jak Brodzik i nikt by nie wklejał do wszystkiego zdjęcć ze slubu ,ona zyje zemstą i dlatego jest sama (w związek z tym manekinem jakos nie wierzę)


Dodaj komentarz
×