Sebastian Fabijański wałkuje temat niewierności: „Nie z Rafalalą odbyła się zdrada”. Coraz więcej szczegółów wypływa na światło dzienne

Fabijański o zdradzie

Fabijański o zdradzie

Sebastian Fabijański reaguje na doniesienia dotyczące tego, że zdradził Maffashion z Rafalalą. Co powiedział?

Sebastian Fabijański i Maffashion kilka dni temu oficjalnie potwierdzili rozstanie. Od tego momentu dużo informacji wypłynęło na światło dzienne za sprawą aktora, który postanowił publicznie wyspowiadać się z tego, co sprawiło, że relacja z matką jego dziecka zakończyła się nieprzyjemnym skandalem.

Udzielił wywiadu, w którym przyznał się do zdrady i publicznie przeprosił za to Maffashion.

Nawet chyba Julka o tym mówiła w wywiadzie, że zapytana o seks po narodzinach, odpowiedziała, że całą miłość przelała na Bastka. Niech to będzie odpowiedź na to pytanie – mówił o jedenj z przyczyn rozstania.

Przyznał się do zdrady. Teraz doprecyzował, z kim. Co powiedział?

Z kim Sebastian Fabijański zdradził Maffashion?

Jeszcze zanim Sebastian Fabijański udzielił szczerego wywiadu Pudelkowi, opublikował wpis, w którym stwierdził, że Rafalala szantażowała go nagraniami, które miały powstać w trakcie spotkania w jej mieszkaniu. Z kolei wywołana do tablicy celebrytka w Plejadzie odparła te zarzuty – podkreśliła, że nic takiego nie miało miejsca, a dodatkowo wypowiedziała się na temat Julii Kuczyńskiej.

Najbardziej w całej sprawie ucierpiała Maffashion, bo publiczne pranie brudów między Sebastianem a Rafalalą w nią uderzyło najbardziej. On sama konsekwentnie milczy i nie komentuje żadnych rewelacji pojawiających się w mediach.

Fakt postanowił zapytać Kuczyńską o komentarz, ale nie uzyskał odpowiedzi. Z kolei Sebastian Fabijański, do którego także zwrócili się dziennikarze tabloidu, był nieco bardziej skory do rozmowy.

Nie chcę tego komentować i się do tego odnosić. Ja o swoich winach powiedziałem ostatnio w wywiadzie i na tym poprzestańmy – mówił.

Wykorzystał także okazję i dobitnie podkreślił, że nie zdradził Maff z Rafalalą.

Przy okazji chcę zaznaczyć, wbrew różnym interpretacjom tego wywiadu, moja zdrada nie odbyła się z Rafalalą – powiedział.

W wywiadzie z Pudelkiem aktor nie ukrywał skruchy, ale wyraźnie potrzebował doprecyzować zwierzenia. Tylko, czy świadomość tego, z kim nastąpiła niewierność, coś zmienia?


Sebastian Fabijański

Sebastian Fabijański

Sebastian Fabijański odpowiada na krytykę

Sebastian Fabijański odpowiada na krytykę

Sebastian Fabijański

Sebastian Fabijański

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×