Wirtualna Polska

Xavier Wiśniewski wygląda jak klon brata Michała Wiśniewskiego! Naprawdę można ich pomylić!

Xavier Wiśniewski wygląda jak klon brata Michała Wiśniewskiego! Naprawdę można ich pomylić!

Xavier Wiśniewski – do kogo podobny jest syn Michała Wiśniewskiego?

Michał Wiśniewski może być dumny ze swoich utalentowanych dzieci. Szczególną popularnością w internecie cieszy się najstarszy potomek gwiazdora – Xavier Wiśniewski. Okazuje się, że 17-latek jest niezwykle podobny do swojego wujka, brata Michała, Kuby Wiśniewskiego, który w 2003 roku wystąpił w filmie Gwiazdor. Porównajcie ich zdjęcia.

Wirtualna Polska

O życiu prywatnym Michała Wiśniewskiego media napisały już prawie wszystko. Fani lidera zespołu Ich Troje doskonale znają mroczną przeszłość jego rodziny, problemy piosenkarza i jego matki z alkoholem, znają nawet epizod z domem dziecka. Michał jest artystą o niebywale ciekawej przeszłości, sam fakt, że miał w swoim życiu 4 żony, które urodziły mu gromadkę dzieci, jest już gotowym scenariuszem na nowy film. Nic więc dziwnego, że w 2002 roku powstała jego zekranizowana biografia zatytułowana Gwiazdor, którą wyreżyserował Sylwester Latkowski. Zdjęcia do filmu trwały 5 miesięcy, podczas których zrealizowano prawie 70 godzin materiału zdjęciowego.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska
O czym jest film Gwiazdor?

Film opowiada o barwnym życiu Michała Wiśniewskiego. Reżyser pokazuje artystę jako człowieka, który odbił się od dna. W wyrazisty sposób Latkowski ukazał także nieznaną twarz piosenkarza oraz nieodwracalne skutki, jakie wniosła w jego życie ogromna popularność. W obrazie poza Michałem wystąpili członkowie Ich Troje – Magda Femme, Justyna Majkowska, Jacek Łągwa oraz Marta Wiśniewska:

Nigdy nie oczekiwałem, by Latkowski nakręcił mi laurkę. Mam świadomość jego ostrego spojrzenia na rzeczywistość. Świadomie zgodziłem się, by to właśnie Sylwester pomógł mi zamknąć bolesne przeżycia, przeszłość. Jestem ciekawy lustra Sylwestra Latkowskiego, rozumiem, że nie zawsze może oddawać to samo, co widzę ja i inne osoby, które pojawiają się w filmie – mówił Michał Wiśniewski.

Gwiazdor to przejmująca opowieść o Michale, któremu po wielu perypetiach życiowych udaje się osiągnąć największy sukces na polskiej scenie muzycznej. Latkowski w swoim filmie przedstawił  najważniejsze momenty z życia tytułowego bohatera: porzucenie przez biologiczną matkę, dom dziecka, rodzinę zastępczą, samobójczą śmierć ojca. Dociekliwy reżyser odarł Wiśniewskiego ze skóry i prywatności. Latkowski pokazał, kim jest naprawdę Michał Wiśniewski. Z filmu dowiadujemy się również, że Michał ma dwóch braci – Kubę oraz Jarka. Więcej wiadomo jednak o Kubie, który zgodził się na występ w produkcji.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska
Kim jest Kuba Wiśniewski?

Kuba Wiśniewski dzięki swojemu bratu został taksówkarzem. Wówczas bogaty Michał za kilkadziesiąt tysięcy złotych kupił mu zielonego lanosa i wysłał do łódzkiej firmy taksówkarskiej:

Może potem kupię mu vana, bo teraz w modzie są duże samochody – mówił.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Brat Wiśniewskiego wcześniej siedział w więzieniu, następnie pracował w ekipie technicznej odpowiedzialnej za obsługę koncertów Ich Troje, ale musiał się przekwalifikować w związku z zapowiadanym rozwiązaniem grupy:

Kuba długo szukał sposobu na życie, siedział przecież kiedyś w więzieniu i wreszcie znalazł zawód, który go naprawdę interesuje, więc mu pomogłem – zdradza Michał.

Wirtualna Polska

Kuba Wiśniewski to sympatyczny chłopak, zatem klientów chętnych do zamówienia jego taksówki nie brakuje. W większości byli to fani zespołu oraz entuzjaści talentu Michała. Podczas swoich podróży, klienci Kuby chcą dowiedzieć się, co porabia jego brat, albo dostać jakieś zdjęcie z autografem swojego idola.

Do kogo podobny jest Xavier Wiśniewski?

Dzięki filmowi Gawiazdor, po latach możemy zobaczyć coś jeszcze – brat i syn Michała Wiśniewskiego wyglądają niemalże identycznie. 17-letni Xavier, z którym Mandaryna była w ciąży w chwili powstawania kinowego hitu, w dużym stopniu przypomina swojego wujka. Mają podobne rysy twarzy, spojrzenie, a nawet kolor włosów. Szczególnie widać to po zestawieniu ujęć z Kubą z nakręconego w 2003 roku filmu z najnowszymi zdjęciami nastolatka.

Zobaczcie jacy są podobni.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Zobacz: Michał Wiśniewski z synem wpadli do TVP i zwrócili na siebie uwagę wszystkich! Xavier wyrasta na ulubieńca paparazzi!

Zobacz: 17-letni Xavier Wiśniewski ubiera się modniej od swojego słynnego ojca! Na najnowszym zdjęciu nastolatek wygląda jak James Bond!

Wirtualna Polska

Zobacz: Wszystkie dzieci Michała Wiśniewskiego przy wielkanocnym stole! Złamali świąteczną tradycję, ale bawili się znakomicie!


Xavier Wiśniewski jest podobny do brata Michała Wiśniewskiego – Jakuba

Xavier Wiśniewski jest podobny do brata Michała Wiśniewskiego – Jakuba

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska
Brat Michała Wiśniewskiego - Kuba Wiśniewski

Brat Michała Wiśniewskiego - Kuba Wiśniewski

Kuba Wiśniewski – brat Michała Wiśniewskiego

Kuba Wiśniewski – brat Michała Wiśniewskiego

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Wirtualna Polska

Może Cię zainteresować

×