Szukaj

Wnuczka bawi się włosami Magdy Gessler. Rozkoszne nagranie jest prezentem na Dzień Babci

Magda Gessler

Magda Gessler

Magda Gessler świętuje swój pierwszy Dzień Babci. Z tej okazji jej córka, Lara, dodała krótki wzruszający filmik, na którym Nena bawi się włosami seniorki.

Magda Gessler od ponad dziesięciu lat jest gwiazdą Kuchennych rewolucjiWyciąga pomocną dłoń w kierunku podupadających lokali, które po jej metamorfozie zyskują nowy blask. Nie wszystkim restauratorom przypadają do gustu zmiany zaproponowane przez gwiazdę TVN. Zdarza się, że lokale wracają do poprzednich wersji. Tak było też w przypadku jednej z warszawskich restauracji, o czym pisaliśmy tutaj.

Gwiazda TVN od kilku miesięcy sprawdza się nie tylko jako prowadząca kuchenne show, ale także w roli babci. Jej córka, Lara, w październiku powitała na świcie córeczkę, Nenę. Dziewczynka zauroczyła Magdę Gessler. Niedawno w Dzień Dobry TVN ujawniła, że wymyśliła dla swojej wnuczki piękny pseudonim:

Nena to po hiszpańsku jest dziewczynka. Mówię na nią Nenita. Ona nie płacze, jest zadowolona, z błękitnymi oczami. Jest ciemna, ma jasne oczy, trochę skośne. Jest absolutnie rozkoszna. Rodzice ją wszędzie zabierają.

W tej samej rozmowie gwiazda Kuchennych rewolucji zdradziła, że nie lubi, jak mówi się na nią per babcia. Woli, jak nazywa się ją „grandmother” lub „abuela”.

Magda Gessler świętuje pierwszy Dzień Babci. Nena złożyła jej piękne życzenia

Prowadząca Kuchenne rewolucje w tym roku świętuje pierwszy w życiu Dzień Babci. Z tej okazji Lara postanowiła podzielić się z internautami niezwykłym filmikiem. Widać na nim restauratorkę z wnuczką. Nena nie ukrywa swojego zadowolenia i głośno śmieje się podczas zabawy włosami Magdy Gessler.

Lara w opisie złożyła życzenia, które zarówno ona, jak i jej córka składają abueli. Dodała, że nigdy nie sądziła, że zobaczy swoją mamę tak przejętą malutkim człowieczkiem:

Wszystkiego najlepszego dla naszej kochanej Babci Magdusi. Nigdy nie sądziłam, że zobaczę Ciebie w takim wydaniu… Taką rozczuloną i przejęta. Dziękuję, że tu jesteś. Dla Neny i dla mnie.

Nagranie zachwyciło internautów. W komentarzach komplementują więź, jaka łączy babcię i wnuczkę:

  • Piękny widok. Besos.
  • Cudowny duet 🙂 babcia przekaże małej bardzo dobra energię 🙂
  • Wiedziałam, że tak będzie! Bo Magda jest najbardziej wrażliwą osoba, którą znam. A dzieci, właśnie wywołują z nas tą wrażliwość i inne mile zachowania. Az miło popatrzeć kochana Magdo!!

Trudno się nie zgodzić z wpisami. Wideo chwyta za serce.


Magda Gessler i Nena

Magda Gessler i Nena

Magda Gessler i Nena

Magda Gessler i Nena

Magda Gessler i Nena

Magda Gessler i Nena

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×