Szukaj

Magda Gessler wymyśliła drugie imię dla Neny i przydomek dla siebie. Nie chce być nazywana „babcią”. Znalazła ładniejszy zamiennik

Magda Gessler

Magda Gessler

Magda Gessler to jedna z najbardziej energetycznych i charyzmatycznych gwiazd stacji TVN. Nic dziwnego, że nie chce być nazywana babcią. Jak będzie mówiła do niej wnuczka?

Magda Gessler pomimo pandemii i wielkiego kryzysu w branży gastronomicznej może zaliczyć ten rok do wyjątkowo udanych, a na pewno do takich, który jest szczególny dla jej rodziny. Pod koniec października na świecie pojawiła się jej długo wyczekiwana wnuczka.

Lara Gessler już wiosną zeszłego roku po raz pierwszy pokazała swoje krągłości a jesienią mogła już tulić malutką Nenę w ramionach. Swojej wielkiej radości nie ukrywała przyszła babcia, która cały czas komplementowała zdjęcia ciężarnej córki i nie mogła się doczekać narodzin upragnionej wnuczki.

Niestety ze względu na panującą pandemię nie mogła poznać maluszka tuż po porodzie. Dopiero po kilku tygodniach mogła wziąć Nenę na ręce. Pod koniec roku cała rodzina Gesslerów na czele z najmłodszą członkinią rodu udała się na upragnione wakacje. Wybrali się do Hiszpanii, by tam nacieszyć się słońcem i odpocząć od obostrzeń.

Święta Bożego Narodzenia spędzili w nieco cieplejszym klimacie. Po powrocie do kraju Magda Gessler znalazła chwilę, by pojawić się w studiu Dzień Dobry TVN.

Magda Gessler w Dzień Dobry TVN. Dlaczego nie chce być nazywana babcią?

Restauratorka ma teraz pełne ręce roboty. Właśnie ruszyła kolejna edycja Kuchennych rewolucji. Pierwsze odcinki są już dostępne na Player.pl. Magda, będąc w studiu śniadaniówki, opowiedziała nie tylko, co o kolejnych bohaterach jej programu i problemach, z którymi przyszło im się zmierzyć. Chętnie mówiła także o swojej ukochanej wnuczce. Zdradziła, jak do niej mówi.

Nena to po hiszpańsku jest dziewczynka. Mówię na nią Nenita. Ona nie płacze, jest zadowolona, z błękitnymi oczami. Jest ciemna, ma jasne oczy, trochę skośne. Jest absolutnie rozkoszna. Rodzice ją wszędzie zabierają – zdradziła w programie.

Gwiazda stacji TVN wyznała także, że bardzo nie lubi słowa „babcia”. Woli zdecydowanie inne określenia, które lepiej jej się kojarzą.

Mam ogromne „ale” do słowa „babcia”. Ja się z „babcią” czuję źle. Wolę „grandmother” albo „abuela”. Słowo „babcia” to takie skapcianienie. To tak, jakby komuś dołożyć szpilę – powiedziała w programie.

Magda Gessler to rzeczywiście wulkan energii i o „skapcanieniu” nie mowy. Cały czas realizuje kolejne projekty, a jej grafik jest bardzo napięty, o czym świadczy, chociażby to, że tuż po wywiadzie wstała i wyszła ze studia, nie oglądając się na nikogo.


Magda Gessler wyszła ze studia DDTVN

Magda Gessler wyszła ze studia DDTVN

Magda Gessler w Dzień Dobry TVN

Magda Gessler w Dzień Dobry TVN

Magda Gessler - drugi dzień Świąt Bożego Narodzenia 2020

Magda Gessler - drugi dzień Świąt Bożego Narodzenia 2020

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×