Szukaj

Kate i William zrobili fanom niespodziankę. Z okazji 10. rocznicy ślubu pokazali rodzinne wideo. W takich scenach jeszcze ich nie widzieliśmy

William i Kate

William i Kate

Księżna Kate i książę William obchodzą 10. rocznicę ślubu. Z tej okazji zrobili swoim fanom wielką niespodziankę i opublikowali wideo, na którym możemy oglądać ich razem z dziećmi w sytuacjach, w których dotąd nie mieliśmy okazji.

Trudno uwierzyć, ale William i Kate już 10 lat są małżeństwem. Poznali się na Uniwersytecie w St. Andrews w Szkocji. Początkowo łączyła ich tylko przyjaźń. Jednak mimo że oboje byli w innych związkach, ciągnęło ich do siebie, ale bardzo długo wzbraniali się przed uczuciem.

Wszystko zmieniło się podczas charytatywnego pokazu mody. Kate była jedną z modelek, a kiedy przeszła po wybiegu William oniemiał na jej widok. I już był pewien, że chce się spotykać z piękną koleżanką.

Randkować zaczęli w 2004 roku, ale wcześniej zakończyli poprzednie związki. Ich relacja była burzliwa, kilka razy rozstawali się, a niewielu wróżyło im wspólną przyszłość. Jednak miłość okazała się silniejsza niż wszelkie przeszkody.

29 kwietnia 2011 roku wzięli ślub. Odbyła się spektakularna uroczystość, którą obserwowano na całym świecie. Mówi się, że transmisję z tego wydarzenia śledziło nawet 2 miliardy widzów. Kate oszałamiała w cudnej, specjalnie dla niej zaprojektowanej sukni, a William aż promieniał ze szczęścia.

Właśnie mija 10 lat od tego wydarzenia, a para od rana świętuje rocznicę.

Zobacz: Cukiereczki ze ślubnego portretu Kate i Williama dojrzały i bardzo się zmieniły. Sprawdziliśmy, jak wyglądają i co robią

William i Kate pokazali wideo z okazji 10. rocznicy ślubu

W czwartek William i Kate świętowali 10. rocznicę ślubu. Podobno wnuk królowej Elżbiety II z tej okazji przygotował dla swojej żony niezwykłą niespodziankę. Na oficjalnym profilu pary pojawiły się także efekty sesji zdjęciowej Chrisa Floyda, która powstała w pałacu. Małżonkowie pozują w kilku pełnych czułości kadrach. Widać, że świetnie czują się w swoim towarzystwie.

Uwagę czujnych fanów rodziny królewskiej przyciągnął zegarek księcia Williama, który wskazywał godzinę 11:39. Zdjęcia zostały zrobione w czasie, kiedy Charlotte, George i Louis byli w szkole, dzięki czemu ich rodzice w pełni mogli się skupić na obiektywie fotografa.

Po południu z kolei pojawiła się niespodzianka, której pewnie nikt się nie spodziewał. Kate i William opublikowali wideo, na którym dzielą się rodzinnymi chwilami z fanami rodziny królewskiej.

Dziękujemy wszystkim za miłe wiadomości z okazji naszej rocznicy ślubu. Jesteśmy ogromnie wdzięczni za 10 lat wsparcia, jakie otrzymaliśmy w naszym życiu jako rodzina. W & C.

Na filmie widzimy całą rodzinę. Kate i William pokazali wspólny czas z dziećmi. Bawią się na plaży i w ogrodach, wspinają na drzewo, biegają, pieką pianki nad ogniskiem. W takich scenach nieczęsto jest okazja oglądać rodzinę książęcą.

Fani są zachwyceni, a w komentarzach nie brakuje życzeń i zalewu wirtualnych serduszek.


William i Kate - wideo z okazji 10. rocznicy ślubu

William i Kate - wideo z okazji 10. rocznicy ślubu

William i Kate - wideo z okazji 10. rocznicy ślubu

William i Kate - wideo z okazji 10. rocznicy ślubu

William i Kate - wideo z okazji 10. rocznicy ślubu

William i Kate - wideo z okazji 10. rocznicy ślubu

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×