Córka Grzegorza Ciechowskiego urządziła baby shower. To już ostatnia prosta do powitania na świecie dziecka

Córka Grzegorza Ciechowskiego baby shower

Córka Grzegorza Ciechowskiego baby shower

Weronika Ciechowska spodziewa się pierwszego dziecka. Z niecierpliwością czeka na maluszka. Właśnie urządziła baby shower, potwierdziła płeć pierworodnego, ale także wyżaliła się obserwującym. Co ją trapi?

Weronika Ciechowska, córka Grzegorza Ciechowskiego, już niedługo przywita na świecie swoje pierwsze dziecko, na które czeka z niecierpliwością. Żeby upamiętnić ten wyjątkowy czas, fotografuje rosnące krągłości. Przyszła mama wygląda kwitnąco. W kolejnej z sesji wziął udział także jej mąż – Victor Alexander Polanco. Kobieta nie ukrywa, że to jego wsparcie powoduje, że czas oczekiwania jest jeszcze piękniejszy.

Weronika Ciechowska urządziła baby shower

Weronika Ciechowska w zeszłym roku wyszła za mąż za Victora Alexandra Polanco. Ślub był skromny, ale bardzo wzruszający. Panna młoda zachwyciła prostą, białą suknią, a jej mąż był bardzo elegancki w klasycznym smokingu. Ze zdjęć biło szczęście i miłość.

Na ślubie córki Ciechowskiego nie pojawiło się jej przyrodnie rodzeństwo. Rodzinne nieporozumienia spowodowały, że nie utrzymują ze sobą kontaktu, nad czym Weronika bardzo ubolewa. Źródłem konfliktu stała się premiera filmu o artyście. Jak sama wyznała, została pozbawiona wszelkich praw do jego twórczości.

Obecnie jednak żyje swoim życiem i nie rozpamiętuje przeszłości. Niedawno pochwaliła się, że po 12 latach życia w USA otrzymała amerykańskie obywatelstwo. Jest szczęśliwą mężatką, a także spodziewa się swojego pierwszego dziecka. Już wiadomo, że będzie miała synka.

Ciechowska urządziła także baby shower. Zdjęciami pochwaliła się na swoim profilu na Instagramie. W otoczeniu bliskich celebruje ostatnie dni ciąży. Dekoracje potwierdzają płeć malucha. Weronika wyznała, że jest wdzięczna rodzinie za wsparcie, ale martwi ją, że jest daleko. Dzięki technologii może być w stałym kontakcie z bliskimi. Wie także, że w swoim mężu znalazła właściwego człowieka:

Mama misia czeka, kiedy ludzie pytają mnie: czy jesteem gotowa? Mówię: jestem gotowa, tak jak 2 lata temu.
Ale prawda jest taka, że bez męża nie byłabym „gotowa”! Kiedy masz mężczyznę, który cię wspiera i jest przy tobie, czujesz, że możesz zrobić wszystko @ vpolanco33
Wielkie dzięki dla mojej rodziny, która jest daleko, ale technologia utrzymuje nas „blisko”.
Dziękuję wszystkim moim drogim przyjaciołom za ciągłe wsparcie i przyjaźń. To znaczy dla mnie wszystko !!! Zwłaszcza w tych głupich, zakręconych covidowych czasach!!!

Czas koronawirusa martwi ją jak wszystkich na świecie. Pandemia poprzewracała życie ludziom, a oczekiwanie na dziecko w tym trudnym czasie jest obarczone dodatkowym stresem.


Weronika Ciechowska - baby shower

Weronika Ciechowska - baby shower

Weronika Ciechowska - baby shower

Weronika Ciechowska - baby shower

Weronika Ciechowska - baby shower

Weronika Ciechowska - baby shower

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×