Córka Ciechowskiego świętuje swój wielki sukces. Czekała na to aż 12 lat. Wiele kobiet chciałaby dziś być na jej miejscu

Córka Grzegorza Ciechowskiego pochwaliła się na Instagramie swoim wielkim sukcesem. Weronika czekała na to aż 12 długich lat. Wszystkim pochwaliła się na Instagramie.

Córka Grzegorza Ciechowskiego w zeszłym roku wyszła za mąż. Weronika poślubiła swojego ukochanego Victora Alexandra Polanco. Zdjęcia z uroczystości szybko pojawiły się w mediach społecznościowych. Tego dnia panna młoda miała na sobie przepiękną białą sukienkę, która odsłaniała ramiona. Jej mąż prezentował się nie mniej elegancko. Podczas uroczystości  nie pojawiło się jednak przyrodnie rodzeństwo Ciechowskiej. Niestety w tamtym czasie kolorowa prasa informowała, że stosunki między rodzeństwem nie należą do najlepszych. Premiera filmu o ich ojcu miała jeszcze bardziej zaognić rodzinne nieporozumienia.

Niestety, ze względu na aferę, jaką wywołała czerwcowa premiera filmu dokumentalnego Obywatel miłość, w reżyserii Wojciecha Skrobiszewskiego, męża Anny, nadzieje na odbudowę więzi jeszcze bardziej bledną – mozna było przeczytać w prasie.

Niedawno jednak życie Weroniki nabrało całkiem innych barw. Córka wokalisty poinformowała, że razem z mężem spodziewają się pierwszego dziecka. Na swoim Instagramie opublikowała zdjęcie, na którym dumny przyszły tata czule trzyma ją za brzuszek.

Weronika Ciechowska chwali się wielkim sukcesem

Weronika Ciechowska od kilkunastu lat mieszka w Stanach Zjednoczonych. To właśnie stąd pochodzi jej mąż i z tym krajem planuje związać swoją przyszłość. Córka Grzegorza Ciechowskiego właśnie pochwaliła się bardzo ważną informacją. Zdradziła, że po 12 latach spędzonych za oceanem w końcu udało jej się otrzymać amerykańskie obywatelstwo. Zapewne wiele polskich kobiet chciałaby być dzisiaj na jej miejscu. W obliczu zaostrzenia ustawy antyaborcyjnej młode Polki nie tylko protestują, ale głośno mówią o emigracji.

Nie ukrywała swojej wielkiej radości i swoim szczęściem postanowiła pochwalić się w social mediach. Dodała zdjęcie, na którym pozuje na tle amerykańskiej flagi wraz ze stosownymi dokumentami. Możemy też zobaczyć, że ciążowy brzuszek Weroniki już znacznie się powiększył.

Weronika Ciechowska dostała amerykańskie obywatelswo

Weronika Ciechowska dostała amerykańskie obywatelswo

Przyjaciele i znajomi Weroniki również cieszą się jej sukcesem i wyrażają to w komentarzach.

My również przyłączamy się do gratulacji.


Weronika Ciechowska dostała amerykańskie obywatelswo

Weronika Ciechowska dostała amerykańskie obywatelswo

Weronika Ciechowska pokazała ciążowe krągłości

Weronika Ciechowska

Weronika Ciechowska jest w ciąży

Weronika Ciechowska jest w ciąży

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×