Weronika Ciechowska rzadko wspomina ojca. W najnowszym wywiadzie padło wiele wzruszających słów

Weronika Ciechowska

Weronika Ciechowska

Córka Grzegorza Ciechowskiego spodziewa się pierwszego dziecka. Weronika właśnie udzieliła wywiadu, w którym opowiedziała o przygotowaniach do porodu. Wspomina też relację łączącą ją z ojcem.

Weronika Ciechowska ma za sobą bardzo szczęśliwy czas. Córka Grzegorza Ciechowskiego w zeszłym roku wyszła za mąż za swojego ukochanego Victora Alexandra Polanco. Zdjęcia z tego pięknego dnia szybko obiegły media. Panna młoda była ubrana w bardzo skromną, ale niezwykle elegancką białą sukienkę. Na uroczystości zabrakło jednak jej przyrodniego rodzeństwa, nad czym bardzo ubolewała. Niestety rodzinne nieporozumienia doprowadziły do zaognienia stosunków pomiędzy nimi. Premiera filmu o ich ojcu miała stać się powodem wielkiego konfliktu.

Weronika nie pozwoliła jednak zepsuć sobie tego pięknego dnia, a uśmiech nie schodził z jej twarzy. Kilka miesięcy temu poinformowała w social mediach, że spodziewają się z mężem swojego pierwszego dziecka. Opublikowała zdjęcia ze sporych rozmiarów brzuszkiem. Wkrótce na świecie pojawi się jej upragniony syn.

Córka wokalisty od 12 lat mieszka w Stanach Zjednoczonych. Kilka tygodni temu pochwaliła się tym, że w końcu uzyskała amerykańskie obywatelstwo. Nie ukrywała, że jest to dla niej wielki powód do radości.

Weronika Ciechowska wspomina ojca

Weronika jest już na finiszu ciąży. Powoli przygotowuje się do roli mamy. W obszernym wywiadzie, którego udzieliła magazynowi Życie na gorąco, opowiedziała o oczekiwaniu na dziecko. Okazuje się, że może liczyć na ogromne wsparcie przyjaciół.

Mam kilka koleżanek, które niedawno zostały mamami. Nie dość, że służą poradą, to jeszcze dostaję od nich masę rzeczy z tak zwanego recyclingu.

Córka Małgorzaty Potockiej od 12 lat mieszka w Nowym Jorku. Chociaż bardzo cieszy się z amerykańskiego obywatelstwa, to nadal jest dumna z bycia Polką i odczuwa ogromną tęsknotę za krajem.

Tęsknię za Warszawą i wracam wspomnieniami do czasów, kiedy tam mieszkałam.

W tym wyjątkowym czasie, jakim jest ciąża, bardzo brakuje jej także ojca.

I choć miałam go krótko w swoim życiu, był najlepszym tatą, jakiego mogłam mieć. Zastanawiam się też, jaki byłby dzisiaj, jak wyglądałaby nasza relacja? Gdy tata zmarł, miałam 14 lat. Żałuję bardzo, że nie miałam szansy mieć z nim relacji, jako dorosła kobieta – zwierza się Weronika.

Bardzo ubolewa ona także nad tym, że nie ma żadnego kontaktu ze swoim przyrodnim rodzeństwem oraz żoną ojca. Anna Skrobiszewska całkowicie zerwała relacje. Weronika została też pozbawiona praw do twórczości swojego ojca.

Mój tata nie chciałby tego. Czy to się zmieni? Możliwe, czas pokaże. Będzie tak, jak ma być.

Miejmy nadzieję, że Weronika będzie mogła w końcu naprawić zerwane relacje rodzinne. Bardzo jej tego życzymy.


Weronika Ciechowska pokazała ciążowe krągłości

Weronika Ciechowska

Weronika Ciechowska na ślubie

Weronika Ciechowska na ślubie

Weronika Ciechowska z przyjaciółkami

Weronika Ciechowska z przyjaciółkami

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×