Córka Ciechowskiego pokazała duży ciążowy brzuszek. Piękna Weronika zdradziła datę porodu

Weronika Ciechowska

Weronika Ciechowska

Córka Grzegorza Ciechowskiego jest w ciąży. Na swoim Instagramie właśnie dodała zdjęcie, na którym chwali się swoimi krągłościami. Wygląda zjawiskowo.

Córka zmarłego wokalisty, Grzegorza Ciechowskiego, w zeszłym roku wzięła ślub. Weronika Ciechowska i jej narzeczony sakramentalne tak powiedzieli w Warszawie. Podczas pięknej ceremonii nie zabrakło najbliższej rodziny oraz przyjaciół pary. Tego dnia panna młoda wyglądała zjawiskowo. Założyła długą satynową dopasowaną sukienkę, która idealnie podkreśliła jej zgrabną figurę. Jej mąż również zadał szyku w białej marynarce i czarnych, eleganckich spodniach. Na ich twarzach było widać całe pokłady szczęścia.

Niestety podczas tego ważnego dnia zabrakło kilku członków najbliższej rodziny. Podczas ceremonii nie pojawiło się przyrodnie rodzeństwo Weroniki.

Dzieci muzyka i Skrobiszewskiej się nie pojawiły. Dla Weroniki relacje rodzinne są niezwykle istotne. Niestety, ze względu na aferę, jaką wywołała czerwcowa premiera filmu dokumentalnego Obywatel miłość, w reżyserii Wojciecha Skrobiszewskiego, męża Anny, nadzieje na odbudowę więzi jeszcze bardziej bledną – informował tygodnik Na żywo.

Córka Grzegorza Ciechowskiego nigdy nie skomentowała tych doniesień. We wcześniejszych wywiadach ubolewała jednak, że nie ma kontaktu z pozostałym rodzeństwem. Teraz jednak zyska nowego członka rodziny. Kilka tygodni temu Weronika poinformowała świat o swojej ciąży. Zdradziła, że spodziewa się syna.

Córka Grzegorza Ciechowskiego pokazała ciążowe krągłości

Pod koniec września media obiegła informacja, że Weronika Ciechowska i jej mąż spodziewają się swojego pierwszego dziecka. Na jej Instagramie pojawiło się zdjęcie z Victorem, na którym dumny przyszły tata czule trzyma ją za brzuszek. Do fotografii dołączyła wiele mówiący opis, w którym zdradziła, że jej pierwsze dziecko przyjdzie na świat już w marcu.

Nasza mała rodzina rośnie. Mam nadzieję, że mój syn będzie tak samo niesamowity jak mój mąż. Przed nami wielka misja. Fantastyczne! Do zobaczenia w marcu !!!

Córka muzyka właśnie zamieściła na swoim Instagramie fotografię, na której możemy podziwiać jej rosnący brzuszek w pełnej okazałości. Zapozowała w zaciszu swojego domu. Widać, że przyszła mama już nie może się doczekać nowego członka rodziny. Trzeba przyznać, że piękna Weronika nawet w ciąży może pochwalić się rewelacyjną figurą.

Po raz kolejny składamy jej gratulacje.


Weronika Ciechowska pokazała ciążowe krągłości

Weronika Ciechowska

Weronika Ciechowska jest w ciąży

Weronika Ciechowska jest w ciąży

Weronika Ciechowska na ślubie

Weronika Ciechowska na ślubie

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×