Córka Grzegorza Ciechowskiego jest w ciąży. Pokazała pięknie zaokrąglony brzuszek i zdradziła płeć dziecka

Weronika Ciechowska jest w ciąży

Weronika Ciechowska jest w ciąży

Weronika, córka Grzegorza Ciechowskiego jest w ciąży, o czym poinformowała na Instagramie. Dodała zdjęcie, na którym pozuje z mężem, Victorem Alexandrem Polanco. Internauci ruszyli z gratulacjami. 

Weronika Ciechowska w zeszłym roku poślubiła swojego ukochanego, Victora Alexandra Polanco, a zdjęcia z uroczystości obiegły media społecznościowe. Panna młoda pojawiła się w sukni bez ramiączek, do której dopasowała śliczną biżuterię, w tym oryginalny naszyjnik.

Chociaż ceremonia była niezwykle piękna, media dostrzegły jeden ważny szczegół. Wśród gości zabrakło części przyrodniego rodzeństwa Weroniki. Jeden z tygodników informował, że relacje między nimi nie należą do najłatwiejszych:

Niestety, ze względu na aferę, jaką wywołała czerwcowa premiera filmu dokumentalnego Obywatel miłość, w reżyserii Wojciecha Skrobiszewskiego, męża Anny, nadzieje na odbudowę więzi jeszcze bardziej bledną […] Jej znajomi twierdzą, że ta sytuacja bardzo ją boli. Nie chciała kłótni w rodzinie i dlatego nie walczyła z Anną o spuściznę po ojcu, który był dla niej autorytetem, jakich dziś próżno szukać – podaje tygodnik.

Weronika Ciechowska jest w ciąży. Pokazała zdjęcie z brzuszkiem

Ciechowska nie odniosła się do publikacji kolorowej prasy. Zamiast tego skupia się codziennym życiu. Jej rodzina wkrótce się powiększy. Weronika Ciechowska jest w ciąży, o czym poinformowała na Instagramie. Dodała zdjęcie, na którym pozuje z Victorem, uwagę przyciąga jej delikatnie zaokrąglony brzuszek.

Ciechowska zdradziła, termin porodu ma wyznaczony na marzec. Ma nadzieję, że synek będzie tak wspaniałym człowiekiem, jak jej mąż:

Nasza mała rodzina rośnie. Mam nadzieję, że mój syn będzie tak samo niesamowity jak mój mąż. Przed nami wielka misja. Fantastyczne! Do zobaczenia w marcu !!!

Internauci ruszyli z gratulacjami. W komentarzach składają życzenia rodzicom, trzymają kciuki za szczęśliwy poród:

  • Chłopaki z marca są super. Wiem co mówię. Właśnie jeden turla mi się po dywanie. Gratulacje i powodzenia!
  • Wow. Super, gratulacje. A tak podejrzewałam, że coś tam kiełkuje.
  • Gratulacje. Cudowna wiadomość. Dbajcie tam o siebie za wielką wodą.

Redakcja Jastrząb Post przyłącza się do tych wpisów, składając serdeczne gratulacje.


Weronika Ciechowska jest w ciąży

Weronika Ciechowska jest w ciąży

Weronika Ciechowska na ślubie

Weronika Ciechowska na ślubie

Weronika Ciechowska ponownie wzięła ślub

Weronika Ciechowska ponownie wzięła ślub

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×