Córka Grzegorza Ciechowskiego urodziła. Pokazała pierwsze zdjęcia dziecka. Jest też wzruszający hołd dla jej legendarnego ojca

Weronika Ciechowska

Weronika Ciechowska

Weronika Ciechowska urodziła, o czym poinformowała na Instagramie. Zdradziła płeć i imię dziecka, a także pokazała jego pierwsze zdjęcia. Internauci ruszyli z gratulacjami.  

Weronika Ciechowska w 2019 roku stanęła na ślubnym kobiercu. Wyszła za mąż za Victora Alexandra Polanco. Zdjęcia z uroczystości w mgnieniu oka obiegły media społecznościowe. Dzięki nim wiadomo, że panna młoda postawiła na bardzo szykowną kreację. Wybrała suknię bez ramiączek, do której dopasowała piękną biżuterię.

Weronika Ciechowska urodziła. Pokazała pierwsze zdjęcia dziecka

We wrześniu córka Grzegorza Ciechowskiego ogłosiła, że ona i jej mąż spodziewają się dziecka. Pokazała ciążowe krągłości, w opisie wyjawiła płeć maluszka. Napisała, iż ma nadzieję, że będzie on tak samo uroczy, jak jej mąż:

Nasza mała rodzina rośnie. Mam nadzieję, że mój syn będzie tak samo niesamowity jak mój mąż. Przed nami wielka misja. Fantastyczne! Do zobaczenia w marcu !!!

Ciechowska przez kolejne miesiące chętnie dzieliła się z internautami zdjęciami, na których eksponowała rosnące krągłości. Tak jak na początku lutego, gdy pochwaliła się fotografiami z baby shower. Przy okazji ujawniła, że chociaż bardzo tęskni za bliskimi (Weronika na co dzień mieszka w USA), dzięki technologii może być z nimi w stałym kontakcie:

Mama misia czeka, kiedy ludzie pytają mnie: czy jesteem gotowa? Mówię: jestem gotowa, tak jak 2 lata temu. Ale prawda jest taka, że bez męża nie byłabym „gotowa”! Kiedy masz mężczyznę, który cię wspiera i jest przy tobie, czujesz, że możesz zrobić wszystko @ vpolanco33. Wielkie dzięki dla mojej rodziny, która jest daleko, ale technologia utrzymuje nas „blisko”.

Weronika Ciechowska została mamą, o czym poinformowała w social mediach w sobotę, 27 lutego. Pokazała trzy urocze zdjęcia: na jednym pozuje z maluszkiem, kolejne to jego portret, na ostatnim synka trzyma jej mąż. W opisie zdradziła wagę i imiona chłopca – pierwsze z nich to wzruszający hołd dla jej zmarłego ojca. Dodała, że jest to najszczęśliwszy dzień jej życia:

Gregory Alexander Polanco.  7,9 funta (3,6 kg) To najszczęśliwszy dzień w naszym życiu. TERAZ ROZUMIEM !!! Mam męża, który przenosiłby dla nas góry. Teraz mam też mojego małego Grzegorza.

Weronika Ciechowska urodziła

Weronika Ciechowska urodziła

Internauci w komentarzach ruszyli z gratulacjami. Życzą maluszkowi i rodzicom samych dobrych, wspólnych momentów:

  • Gratulacje dla Was. Dużo siły.
  • Dużo zdrówka i niech maluszek dobrze rośnie.
  • Serdeczne gratulacje dla Was.

Redakcja Jastrząb Post dołącza się do wpisów i życzy rodzicom wszystkiego, co najlepsze.


Weronika Ciechowska urodziła

Weronika Ciechowska urodziła

Weronika Ciechowska urodziła

Weronika Ciechowska urodziła

Weronika Ciechowska urodziła

Weronika Ciechowska urodziła

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×