Córka Grzegorza Ciechowskiego pokazała rosnący brzuszek i męża. Sesja jest tak piękna, że internauci oszaleli

Weronika Ciechowska

Weronika Ciechowska

Weronika Ciechowska w najnowszym poście pokazała ogromny już brzuszek i męża. Tak pięknie wyglądają, a ze zdjęć bije ogromna miłość, że internauci nie mogą się nazachwycać.

Weronika Ciechowska, córka Grzegorza Ciechowskiego, już niedługo przywita na świecie swoje pierwsze dziecko. Żeby upamiętnić ten wyjątkowy czas, jakim jest oczekiwanie, zafundowała sobie sesję zdjęciową w domu. Przyszła mama zaprezentowała się w pięknej kreacji i pokazała duży już brzuszek. Przy okazji poinformowała w hasztagach, że to już 28 tydzień ciąży.

W kolejnej sesji wziął udział jej mąż – Victor Alexander Polanco. Zobaczcie, jak pięknie wyglądają.

Weronika Ciechowska: sesja ciążowa z mężem

Weronika Ciechowska w zeszłym roku wyszła za mąż za Victora Alexandra Polanco. Urządzili bardzo skromną, ale wzruszającą uroczystość. Panna młoda zachwyciła prostą, białą suknią, a jej mąż był bardzo elegancji elegancki w klasycznym smokingu. Na zdjęciach, które udostępniła, wyglądali cudnie, widać, że się bardzo kochają.

Córka Grzegorza Ciechowskiego nie gościła na ślubie swojego przyrodniego rodzeństwa. Rodzinne nieporozumienia spowodowały, że nie utrzymują ze sobą kontaktu, nad czym Weronika bardzo ubolewa. Źródłem konfliktu stała się premiera filmu o jej legendarnym ojcu. Jak sama wyznała, została pozbawiona wszelkich praw do jego twórczości.

Obecnie jednak rozpamiętywaniem przeszłości, żyje swoim życiem i z wielkim optymizmem patrzy w przyszłość. Niedawno pochwaliła się, że po 12 latach życia w USA otrzymała amerykańskie obywatelstwo. Jest szczęśliwą mężatką, a także spodziewa się swojego pierwszego dziecka, o czym poinformowała kilka tygodni temu, zamieszczając w sieci zdjęcia z zaokrąglonym brzuszkiem. Wiadomo, że razem z ukochanym przywitają na świcie synka. Weronika pozowała już do zdjęć, pokazując krągłości. Teraz pojawiła się sesja z mężem.

Na zdjęciach możemy podziwiać przyszłą mamę w pięknej niebieskiej kreacji. Brzuszek jest już sporych rozmiarów. Na jednym z ujęć czule obejmuje go przyszły ojciec, Victor Polanco. Mężczyzna ubrany jest w elegancką marynarkę i koszulę.

Weronika Ciechowska z mężem

Weronika Ciechowska z mężem

Na kolejnych ujęciach małżonkowie czule patrzą sobie w oczy. Nie brakuje miłości na udostępnionych przez Weronikę fotografiach. Internauci nie mogą się nazachwycać piękną parą, która swoim szczęściem zechciała podzielić się ze światem.


Weronika Ciechowska z mężem

Weronika Ciechowska z mężem

Weronika Ciechowska z mężem

Weronika Ciechowska z mężem

Weronika Ciechowska z mężem

Weronika Ciechowska z mężem

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×