Szukaj

Viki Gabor z ojcem napadnięci przez pijanych mężczyzn. Media donoszą o brutalnym pobiciu i wysokiej karze dla agresorów

Viki Gabor

Viki Gabor

Viki Gabor została zaatakowana w Warszawie. W obronie nastolatki stanął jej ojciec, którego pobili napastnicy. Co wiadomo na ten temat?

Odkąd Viki Gabor wygrała Eurowizję Junior jej kariera ruszyła z kopyta. Nastolatka regularnie koncertuje, bierze udział w kampaniach, nagrywa kolejne przeboje. Ma dopiero 13 lat i dlatego zobowiązania zawodowe łączy z edukacją.

Artystka na co dzień mieszka w Krakowie. Nie jest jednak wykluczone, że wraz z rodziną przeprowadzą się do Warszawy, o czym gwiazda wspomniała w rozmowie z Jastrząb Post:

Myśleliśmy, bo byłoby łatwiej. Ale dobrze jest teraz nam w Krakowie i w sumie nie wiem, czy będziemy się przeprowadzać czy nie. To jest decyzja dla moich rodziców. Nie będę decydować. Ale myśleliśmy wielokrotnie, aby się przeprowadzić. Jednak jest to bardzo ciężka decyzja, ponieważ tam mamy całą rodzinę, mam też szkołę, którą bardzo lubię.

Viki Gabor zaatakowana w Warszawie

Niestety tego wieczoru nastoletnia piosenkarka nie będzie dobrze wspominać. Jak podaje PAP, Viki Gabor została zaatakowana przez pijanych mężczyzn. Tydzień temu w piątek nastolatka wraz z rodzicami przebywali w Warszawie. Wybrali się na wieczorne zakupy do jednego ze sklepów przy ulicy Konstruktorskiej. Gdy ojciec gwiazdy wszedł do sklepu, ta wraz z mamą czekały na zewnątrz. Panie zostały zaatakowane przez Kamila T. i Dominika P.

Panowie na widok Gabor zaczęli używać wobec niej wulgaryzmów. Chcieli, by oddała pieniądze. Viki z mamą odeszły na bok. Ze sklepu wyszedł ojciec, który stanął w obronie córki i zwrócił uwagę agresorom.

PAP donosi, że 49-latek został powalony na ziemię. Nastolatkowie zaczęli go kopać. Na szczęście w porę zainterweniował pracownik ochrony, który ruszył na pomoc. Wezwano policję, napastnicy zdążyli jednak uciec. W krótkim czasie udało się ich zatrzymać.

Mężczyźni byli pod wpływem alkoholu. Grozi im aż dwanaście lat więzienia.


Viki Gabor - rodzice. Jak wyglądają? Screen TVP Info

Viki Gabor - rodzice. Jak wyglądają? Screen TVP Info

Rodzina Viki Gabor – rodzice i siostra w środku

Rodzina Viki Gabor – rodzice i siostra w środku

Viki Gabor u Kuby Wojewódzkiego

Viki Gabor u Kuby Wojewódzkiego

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×