Szukaj

Viki Gabor o rewolucji w życiu prywatnym. Jej rodzice są o krok od wielkiej zmiany: „To bardzo ciężka decyzja”

Gdzie mieszka Viki Gabor?

Gdzie mieszka Viki Gabor?

Viki Gabor mimo młodego wieku robi wielką karierę. Wokalistka swój czas musi dzielić pomiędzy szkołę i dom, który ma w Krakowie, a zobowiązania, które ma w Warszawie. Jej rodzina myśli o przeprowadzce.  Jak odnalazłaby się w nowym miejscu?

Viki Gabor ma dopiero 13 lat, a już zdążyła osiągnąć bardzo dużo. Wokalistka wystąpiła w programie The Voice Kids, gdzie udało się jej dojść aż do finału. Wielki talent pozwolił jej wygrać Szansę na Sukces – Eurowizja Junior, dzięki czemu ze swoim utworem Superhero wystąpiła w Konkursie Piosenki Eurowizji dla dzieci. Nastoletnia gwiazda pozostawiła swoich rywali daleko w tyle i dzięki temu drugi rok z rzędu zapewniła Polsce drugie zwycięstwo z rzędu.

Gdzie mieszka Viki Gabor?

Viki pomimo młodego wieku ma bardzo napięty grafik. Nastolatka cały czas koncertuje, udziela wywiadów, bierze udział w różnego rodzaju kampaniach i oczywiście nagrywa kolejne przeboje. Wrzesień jest miesiącem, w którym promuje swoją płytę Getaway. Jest to oczywiście także czas szkoły i nauki. 13-latka musi pogodzić karierę z obowiązkami. Znacznie utrudnia jej to fakt, że na co dzień mieszka i uczy się w Krakowie, a większość zobowiązań ma w Warszawie.

W rozmowie z reporterką Jastrząb Post opowiedziała o tym, czy razem z rodziną planują przeprowadzkę do stolicy. Okazuje się, że jej rodzice wielokrotnie zastanawiali się nad taką rewolucją i być może wkrótce do niej dojdzie.

Myśleliśmy, bo byłoby łatwiej. Ale dobrze jest teraz nam w Krakowie i w sumie nie wiem, czy będziemy się przeprowadzać czy nie. To jest decyzja dla moich rodziców. Nie będę decydować. Ale myśleliśmy wielokrotnie, aby się przeprowadzić. Jednak jest to bardzo ciężka decyzja, ponieważ tam mamy całą rodzinę, mam też szkołę, którą bardzo lubię.

Jak mówi artystka, ona sama nie miałaby problemu ze zmianą miejsca zamieszkania. W przeszłości Gabor mieszkała w Niemczech, w których się urodziła, i w Wielkiej Brytanii.

Myślę, że bym się bardzo szybko odnalazła, bo dla mnie to nie jest problem. Zobaczymy.

Myślicie, że Viki przeprowadzi się do Warszawy?


Viki Gabor - rodzice. Jak wyglądają? Screen TVP Info

Viki Gabor - rodzice. Jak wyglądają? Screen TVP Info

Rodzina Viki Gabor – rodzice i siostra w środku

Rodzina Viki Gabor – rodzice i siostra w środku

Siostra i mama Viki Gabor

Siostra i mama Viki Gabor

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×