W TVN też roszady. Gwiazda rzuciła pracę tuż przed startem ramówki. Nie chce już „robić dobrze innym”

TVN: gwiazda pożegnała się z pracą w Mam talent!

TVN: gwiazda pożegnała się z pracą w Mam talent!

Nie tylko w Polsacie trwają roszady personalne. Z TVN odeszła kolejna gwiazda. Tym razem chodzi o członka załogi programu Mam talent!.

TVN ma w ostatnim czasie spore problemy. Coraz więcej osób odchodzi z pracy w tej telewizji. Oczywiście największym nazwiskiem jest Edward Miszczak, który przestał pełnić funkcję dyrektora programowego w TVN i przeszedł do Polsatu. Z TVN odeszły też osoby, takie jak: Izabela JanachowskaAnna Wendzikowska, Katarzyna Zdanowicz, Mateusz Gessler, Jacek Jelonek, Maja Sablewska, Karolina Gilon, Bogdan Rymanowski.

Dziś media obiegła informacja o kolejnym odejściu. Tym razem z pracą pożegnała się jedna z największych gwiazd programu Mam talent!.

TVN: gwiazda pożegnała się z pracą

Chodzi o Michała Kempę, który od lat prowadził show w duecie z Marcinem Prokopem i zastąpił na tym stanowisku Szymona Hołownię. Kempa sam zadecydował o tym, aby odejść z pracy, o czym opowiedział NaTemat.pl.

Chcę odrzucić te rzeczy, które służą wypełnianiu mojego portfela i niespecjalnie wnoszą coś do mojego życia. Takie, w których nie gram na siebie, tylko na jakiś program, instytucję czy telewizję. Chcę pójść w kierunku niezależności, robienia dobrze sobie, a nie innym dookoła. Zamierzam wyczyścić głowę […] Wybieram wolność! – zakomunikował.

Dodał, że nie traktuje tego jako porażki, ponieważ praca mu nie odpowiadała i nie czuł się w niej sobą.

Nie nazwałbym tego porażką. Nie pasowałem do końca, nie byłem tam taki, jaki powinien być taki prowadzący. Pomimo tego nawet jak momentami byłem to mnie to za dużo kosztowało i nie byłem sobą. Za bardzo musiałem się do tego naginać.

Odniósł się też do współpracy z Marcinem, z którym nigdy nie zamierzał konkurować.

Ja nie jestem typem walczaka. Raczej jestem taki, że albo mi się coś uda i trochę samo wszystko przychodzi, albo wolę odpuścić. Rzeczywiście bardzo dużo by mnie to wszystko kosztowało emocjonalnie, taka walka o swoje.

Przypomnijmy, że w ostatnim czasie to Polsatem wstrząsnęła seria roszad. Z Twoja Twarz Brzmi Znajomo pożegnali się Katarzyna Skrzynecka, Piotr Gąsowski Michał Wiśniewski. Sporo mówi się o potencjalnym zwolnieniu Iwony Pavlović Tańca z gwiazdami (więcej tutaj). W TTBZ o stanowiska jurorskie walczą Michał Szpak Ralph Kaminski.

Kto zastąpi Marcina Kempę w Mam talent!? Na kogo postawi TVN? Macie swoje typy?


Marcin Prokop, Michał Kempa – Mam talent 14. edycja

Marcin Prokop, Michał Kempa – Mam talent 14. edycja

Marcin Prokop, Michał Kempa

Marcin Prokop, Michał Kempa

Michał Kempa, Jan Kliment, Agnieszka Chylińska, Marcin Prokop

Michał Kempa, Jan Kliment, Agnieszka Chylińska, Marcin Prokop

Komentarze

 • Gość bon ton pisze:

  Kempa , przepraszam , ale Ty do pięt
  Prokopowi nie sięgasz – i to pod każdym
  względem.
  W Szkle kontaktowym także grasz
  podrzędną rolę.
  Wyraźnie przeceniasz swoje możliwości
  dla bycia gwiazdą, jak tu Cię się określa
  i przecenia.

 • Megi pisze:

  Panie Solorz właścicielu Polsatu!!!! To dramat że zatrudnił Pan tą szuję Miszczaka On niszcząc ludzi zniszczy pana dorobek Do tej pory chętnie oglądałam programy Polsatu ale to się raczej zmieni TVN od dawna nie oglądam bo to szambo i jedno g;;;;no z niego popłynęło do was i już zaczyna śmierdzieć Chyba zacznę czytać książki

 • Gość pisze:

  A miała być taka cudowna stacja, cała prawda całą dobę, ha ha ha

 • Gość pisze:

  Jak inni legendy mówią kogo to obchodzi jestes byłes i będziesz deb..lem miszczu nad miszcze czarny czerowony zielony komuch demokrata konserwa a gdzie wysoki sądzie wypłata kochany podatniku ni ma i nie będzie to gwarantuje konstytucja źe ku..wy i złodzieje kradną i gwałcą a podatniki umierają kwestia czasu nie ma wybacz i to tyle

 • Gość pisze:

  Prowadzący powinien być jeden, tak jak w Amerykańskim Mam Talent a w tym wypadku choćby dlatego, że przy Marcinie Prokopie, każdy normalnego wzrostu mężczyzna wygląda niekorzystnie.

 • Gość pisze:

  No rzeczywiście nie pasował, nie czuł się dobrze w tej roli, to było widać.

 • Gość pisze:

  Nowy rok i nowe zmiany, oby na lepsze ,,a nie zmiany dla zmian ,,

 • Gość pisze:

  Szkoda,ze w PL tv nie pozwala się być tym ludziom”prowadzącym”sobą,naturalnym tylko się od nich oczekuje ,ze ma być taki czy sraki bo ktoś ma „swoją wizje” jaki prowadzący „powinien”być właśnie w tym programie.

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×