Szukaj

Wokalistki zespołu TULIA zmieniły fryzury! To było ostre cięcie. Teraz wyglądają jak bliźniaczki

TULIA – zespół

TULIA – zespół

Zespół TULIA przeszedł metamorfozę. Wokalistki grupy zmieniły fryzury, którymi pochwaliły się podczas występu w półfinale Big Brothera. Jak teraz wyglądają?

W pierwszej połowie 2019 roku zespół TULIA był na językach wszystkich, a to za sprawą udziału w Eurowizji. Wielu twierdziło, że wysłanie grupy wykonującej muzykę z elementami etnicznymi nie było dobrym pomysłem. Nie brakowało także słów uznania pod adresem wykonawczyń hitu Fire of love – Pali się. Wielu artystów, w tym Maria Sadowska i Margaret, wyraziło swój podziw dla charyzmatycznego zespołu, którego debiutancka płyta pokryła się platyną.

Przede wszystkim mi się w Tulii podoba to, że one są bardzo nowoczesne. Wykorzystują elementy naszej kultury ludowej. One są super nowoczesne, bardzo mają nowoczesne podkłady, fajną muzykę. Mam nadzieję, że ludzie to zauważą, że ten kostium nie przesłoni im tego, ten kostium taki cepeliowski nie przesłoni im tego, że to jest bardzo ciekawe muzycznie, i że świat to doceni – przyznała Sadowska w rozmowie z Jastrząb Post.

TULIA na Eurowizji 2019 zajęła 11. miejsce w półfinale, czyli „najgorsze” z możliwych, bo pierwsze niepremiowane awansem. Dziewczynom zabrakło zaledwie 2 pkt, by zaśpiewać swoją propozycję jeszcze raz, tym razem w głównej części show.

TULIA: metamorfozy wokalistek robią wrażenie

Po powrocie do kraju, TULIA kontynuowała swoją trasę koncertową. Trzy miesiące po Eurowizji grupę opuściła jedna z wokalistek. Od tego momentu kwartet zmienił się w trio. W takim składzie zespół rozpoczął prace nad drugim albumem studyjnym. Zapowiedzią nowej płyty jest piosenka Rzeka.

Swój nowy singiel TULIA zaśpiewała podczas ostatniego, półfinałowego odcinka Big Brothera. Uwagę widzów przykuwał nie tylko świetny wokal i łatwo wpadający w ucho refren, ale też nowy, odświeżony wizerunek wokalistek. Patrycja, Dominika i Tulia przeszły metamorfozy pod okiem profesjonalistów.

TULIA w Big Brother zaśpiewała piosenkę Rzeka

TULIA w Big Brother zaśpiewała piosenkę Rzeka

Cała trójka zdecydowała się na modne grzywki. Nie obyło się także bez ostrego cięcia, które najbardziej zauważalne jest u liderki grupy – Tulii Biczak.

Jak oceniacie TULIĘ po metamorfozie?


Zespół TULIA w Big Brother. Metamorfozy wokalistek robią wrażenie

Zespół TULIA w Big Brother. Metamorfozy wokalistek robią wrażenie

Dominika Siepka – TULIA

Dominika Siepka – TULIA

Dominika Siepka – TULIA

Dominika Siepka – TULIA

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×