Tort weselny Joanny Opozdy i Antka Królikowskiego był prawdziwym dziełem sztuki. Piętrowa słodkość robiła wrażenie

Joanna Opozda i Antek Królikowski

Joanna Opozda i Antek Królikowski

Joanna Opozda i Antek Królikowski od wczoraj są małżeństwem. Zdjęcia z kościoła i przyjęcia weselnego szybko trafiły do sieci. Państwo młodzi poczęstowali gości przepięknym tortem. Jak wyglądał?

Joanna Opozda i Antek Królikowski są małżeństwem. Plotki o nadchodzącym ślubie aktorskiej pary już od kilku dni krążyły w kolorowej prasie. Wczoraj zakochani powiedzieli sakramentalne tak, czemu mogli przyglądać się nie tylko zgromadzeni goście, ale także fani. Młodzi małżonkowie nie zamierzali pobierać się w tajemnicy, a swoim szczęściem chętnie dzielili się w sieci. Dzięki temu ich sympatycy mogli uczestniczyć w tej ważnej dla nich chwili.

Gwiazdą minionego wieczoru zdecydowanie była śliczna panna młoda. Chociaż Antek w idealnie skrojonym garniturze wyglądał niezwykle elegancko, to wszystkie oczy skierowane były na Asię. W kościele miała ona na sobie suknię z bogato zdobionym gorsetem, piękną jedwabną spódnicą z bardzo długim trenem. W trakcie wesela przebrała się w kolejną zjawiskową kreację. Na zdjęciach z sali weselnej możemy zobaczyć nie tylko kolejną suknię, ale także wspaniały tort.

Tort ślubny Joanny Opozdy i Antka Królikowskiego

Joanna Opozda i Antek Królikowski wczoraj 7 sierpnia tuż przed godziną 17:00 pojawili się w kościele św. Wojciecha na warszawskiej Woli. Tam w obecności najbliższych sobie osób złożyli przysięgę przed Bogiem. Później razem ze wszystkimi weselnikami udali się na przyjęcie weselne, które zostało zorganizowane w pałacu w Zdunowie. Miejsce to może pomieścić aż 200 gości, a szef kuchni serwuje tam niezwykłe dania.

W pałacu serwuje się głównie kuchnię polską i francuską, opartą na mięsiwach. W ofercie jest też szeroki wachlarz słodkości. Oczywiście możliwy jest indywidualny dobór menu, cena zatem za jeden „talerzyk” to min. 400 zł. Alkohole to koszt 110 zł od osoby – do wyboru każdy rodzaj, od piw po mocne trunki. W dodatku można zamówić jeszcze duet smyczkowy, który umili gościom początek imprezy – informował Super Express.

Podczas wesela Joanny i Antka nie zabrakło oczywiście tradycji, jaką jest tort. Zakochani zdecydowali się na spektakularny wypiek. Słodkość, która pojawiła się na ich przyjęciu weselnym, miała trzy piętra. Na kremie pojawiły się dekoracje z żywych kwiatów w kolorze różu i bieli. Gdy nadszedł moment, w którym trzeba było poczęstować gości, za nóż do krojenia ochoczo złapała panna młoda, która czyniła honory gospodyni. Gdy tylko zgasły świeczki błyszczące na słodkim dziele sztuki, tortu mogli posmakować goście. Zdjęcia zobaczycie w naszej galerii.


Joanna Opozda i Antek Królikowski - tort ślubny

Joanna Opozda i Antek Królikowski - tort ślubny

Joanna Opozda i Antek Królikowski - tort ślubny

Joanna Opozda i Antek Królikowski - tort ślubny

Joanna Opozda i Antek Królikowski - tort ślubny

Joanna Opozda i Antek Królikowski - tort ślubny

Komentarze

  • Gość pisze:

    Taki lajf 500+ się przydało będzie na talerzyk tyle AA źeby chociaz na suchy chleb zarobili a to dopiero początek i to tyle

  • Gość pisze:

    Te rury od namiotu wyglądają słabo , kasę mają , można było zakryć kwiatami lub białym płótnem… Ech …

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×