Druga suknia ślubna Joanny Opozdy. Wyglądała w niej jeszcze piękniej niż w pierwszej. Pokroiła piętrowy tort w zjawiskowej kreacji

Joanna Opozda

Joanna Opozda

Joanna Opozda i Antek Królikowski od wczoraj są małżeństwem. Piękna panna młoda zaprezentowała się na uroczystości w dwóch sukniach ślubnych. Zobaczcie, jak wyglądała podczas wesela. Nie zabrakło też wspaniałego tortu.

Joanna Opozda i Antek Królikowski wczorajszego popołudnia zdecydowali się powiedzieć sakramentalne tak. Plotki o ich ślubie już od dawna pojawiały się w kolorowej prasie, jednak sami zainteresowani długo nie potwierdzali tych doniesień. Wiele z podawanych wcześniej przez prasę informacji potwierdziło się i wiadomo, że zakochani są już małżeństwem. Swojego szczęścia nie mieli zamiaru ukrywać przed fanami. Zdjęcia z ceremonii szybko trafiły do sieci, a dzięki nim mogliśmy podziwiać przepiękną parę młodą i gości, którzy pojawili się na uroczystości, by towarzyszyć im w tym ważnym dniu.

Narzeczeni na chwilę przed godziną 17.00 pojawili się w kościele św. Wojciecha na warszawskiej Woli, gdzie złożyli przysięgę przed Bogiem. Później razem z weselnikami udali się do pięknego Pałacu w Zdunowie, gdzie bawili się do białego rana przy akompaniamencie muzyki. Gwiazdą tego wieczoru zdecydowanie była Joasia, która po uroczystej ceremonii przebrała się w kolejną suknię ślubną.

Joanna Opozda w drugiej sukni ślubnej

Wczorajszy dzień zdecydowanie należał do Joasi i Antka. Zakochani kilka miesięcy temu pokonali poważny kryzys w swoim związku i udowodnili, że prawdziwa miłość zwycięży wszystko. Wczoraj zawarli związek małżeński, a wszystkie oczy podczas ceremonii były skierowane na przepiękną pannę młodą. Chociaż świeżo upieczony mąż w idealnie skrojonym garniturze, białej koszuli i muszce wyglądał perfekcyjnie, to od Asi nie można było oderwać oczu.

W kościele pojawiła się w sukni z bogato zdobionym i mocno wyciętym gorsetem. Kreacja zakończona była obszerną spódnicą wykonaną z jedwabnego tiulu z kilkumetrowym trenem. Do wszystkiego dobrała długi welon, który wpięła w rozpuszczone włosy. Subtelną urodę podkreśliła jedynie delikatnym makijażem.

Nie była to jedyna suknia, którą tego wyjątkowego wieczoru miała na sobie Asia. Na weselu aktorka pojawiła się w kolejnej zjawiskowej kreacji. Świeżo upieczona żona Antka zdecydowała się włożyć na siebie długą sukienkę w kolorze ecru ozdobioną mnóstwem mieniących się koralików, które pięknie błyszczały w świetle reflektorów.

Jej druga stylizacja również rozpoczynała się od gorsetu podkreślającego smukłą talię i zakończona była obszerną spódnicą. Uwagę zwracały także krótkie bufiaste rękawy, idealnie dopełniające całość. Joanna zdjęła także długi welon i zastąpiła go pięknie zdobioną opaską, która połyskiwała na jej blond włosach.

W sieci pojawiły się zdjęcia i relacje z sali weselnej, na których mogliśmy nie tylko podejrzeć suknię, ale także tort, który zakochani pokroili razem w trakcie przyjęcia. Był to trzypiętrowy wypiek, ozdobiony żywymi kwiatami w białym i różowym kolorze, który prezentował się naprawdę imponująco. Zdjęcia Asi w drugiej sukni ślubnej zobaczycie w naszej galerii.


Joanna Opozda w drugiej sukni ślubnej

Joanna Opozda w drugiej sukni ślubnej

Joanna Opozda w drugiej sukni ślubnej

Joanna Opozda w drugiej sukni ślubnej

Joanna Opozda w drugiej sukni ślubnej

Joanna Opozda w drugiej sukni ślubnej

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×