Top Model 10. Bolesny wypadek i eliminacja dwóch uczestników. Takich emocji w show dawno nie było.

Top Model 10, odcinek 8 - kto odpadł?

Top Model 10, odcinek 8 - kto odpadł?

Top Model 10. Uczestnicy od kilku tygodni w pocie czoła sprawdzają się w coraz trudniejszych zadaniach przygotowywanych przez jurorów. Kto odpadł w 8. odcinku? Kto okazał się najlepszy? Sprawdź.

Top Model to program, który od początku cieszy się ogromną popularnością zarówno wśród widzów, jak i uczestników. Dzięki temu w krótkim czasie wpisał się na stałe do ramówki stacji. Obecnie fani modowego show mogą przyglądać się zmaganiom modeli i modelek w 10, jubileuszowej edycji. Od początku nie brakowało emocji: Joanna Krupa wręczyła jednej z uczestniczek Złoty Bilet, który zagwarantował jej miejsce w domu modeli.

W kolejnych odcinkach formatu pojawiło się kilka kontrowersyjnych momentów. Zaliczyć do nich można nie do końca udane metamorfozy, groźnie wyglądający wypadek uczestniczki czy sesję z robakami.

Bohaterowie show są gotowi zrobić wszystko, by znaleźć się w finale. Przypomnijmy tylko, że na zwycięzcę czeka nagroda pieniężna w wysokości 100 tysięcy złotych, kontrakt z agencją modelek i modeli oraz sesja okładkowa w magazynie Glamour. W minionym tygodniu tę szansę utraciła 19-letnia Olga Król. Kto tym razem wypadł najsłabiej?

Top Model 10. Kto odpadł z programu w 8. odcinku?

W 8. odcinku uczestnicy musieli wykazać się na wielu płaszczyznach. W pierwszej kolejności wraz z Dawidem Wolińskim wybrali się w podróż przez modowe stolice świata. Podzieleni na 3. grupy przemierzali Warszawę modowym autobusem, dzięki któremu odkrywali miejsca, które najlepiej oddawały paryski, londyński i nowojorski styl. Tam pozowali do zdjęć, które później sami oceniali. Warunek był jeden: nie mogli przyznawać punktów swoim pracom. Po głosowaniu najlepsza okazała się grupa trzecia, która w opinii jurora przedstawiła: Wall Street, francuską pożeraczkę serc, nagiego Adama i Adama rebel boya.

Kolejnym zadaniem była realizacja reklamy. Na tym etapie poczynaniom uczestników przyglądał się Misiek Koterski. Chętnie oceniał ich popisy oraz udzielał przydatnych wskazówek. Z tym wyzwaniem najlepiej poradzili sobie: Dominika Wysocka, Mikołaj Krawiecki, Arkadiusz Pydych i Łukasz Wasielewski.

Pod koniec 8. odcinka uczestnicy wzięli udział w sesji zdjęciowej nawiązującej do słowiańskich mitów. Kadry były wykonywane w parach. W trakcie doszło do groźnie wyglądającego wypadku. 20-letnia Dominika Wysocka spadła z konia. Polały się łzy. Na szczęście skończyło się tylko na bolesnych obiciach.

Niestety w każdym odcinku Top Model musi odpaść jeden z uczestników. Tym razem jurorzy postanowili wyeliminować dwie osoby. W ocenie jurorów najsłabiej wypadli Ola i Łukasz.


Top Model 10 - Adam Lochyński, Weronika Zoń, Łukasz Wasielewski

Top Model 10 - Adam Lochyński, Weronika Zoń, Łukasz Wasielewski

Top Model 10 - Łukasz Wasielewski

Top Model 10 - Łukasz Wasielewski

Top Model 10 - Weronika Zoń

Top Model 10 - Weronika Zoń

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×