Tomasz Stockinger z nową partnerką zadebiutowali na salonach. Aktor nie mógł oderwać oczu od pięknej ukochanej

Tomasz Stockinger

Tomasz Stockinger

Tomasz Stockinger pojawił się na obchodach 90-lecia Juraty. Do nadmorskiego kurortu zjechało się mnóstwo gwiazd, a aktor postanowił uczestniczyć w wydarzeniu razem ze swoją nową miłością. Zobaczcie, jak pięknie wyglądali.

Tomasz Stockinger od wielu już lat jest jednym z czołowych polskich aktorów. Na szklanym ekranie zadebiutował w latach 70. i od tamtej pory nie może narzekać na brak pracy. Fani doskonale pamiętają go z takich seriali jak: Dom, czy Matki, żony i kochanki. Największą popularność zyskał jednak, pojawiając się w Klanie. W jednej z najpopularniejszych telenoweli w Polsce gra już od ponad dwóch dekad. Wciela się tam w postać doktora Pawła Lubicza i cieszy się ogromną sympatią widzów.

Przez wiele lat kariera w świecie filmów i seriali szła w parze ze szczęściem w rodzinnym życiu. Po dwudziestu latach związku pojawił się jednak kryzys, którego z żoną Jolantą nie udało im się przezwyciężyć. Małżonkowie podjęli decyzję o rozstaniu. Doczekali się jednak syna Roberta, który już niedługo sam po raz drugi zostanie ojcem.

Tomasz Stockinger zadebiutował z nową partnerką

Aktor ma za sobą ostatnio bardzo ciężki czas. Na kilka długich miesięcy musiał zrezygnować z roli w Klanie ze względu na problemy ze zdrowiem. Na początku zeszłego roku lekarze wykryli u niego wadę serca i musiał poddać się niezbędnemu zabiegowi. Przez jakiś czas dochodził do siebie, a pandemię i czas obostrzeń wykorzystał do regeneracji sił. Teraz jest już w znacznie lepszej formie, a nie bez znaczenia w dochodzeniu do pełni formy była też nowa miłość, która dodała mu skrzydeł. Od jakiegoś czasu spotyka się z tajemniczą Kasią.

Podczas turnieju amatorskiego Aktorskiego Klubu Tenisowego, który odbył się w Mrągowie na początku czerwca, gwiazdorowi towarzyszyła nowa partnerka, atrakcyjna brunetka o imieniu Katarzyna. Tomasz Stockinger zachowuje dyskrecję na jej temat – obiecał, że powie coś więcej, gdy przyjdzie czas na zwierzenia – podawał jakiś czas temu Na żywo.

Teraz aktor oficjalnie postanowił pochwalić się swoją piękną ukochaną, która zadebiutowała u jego boku na salonach. Para pojawiła się razem na obchodzie 90-lecia Juraty. Nadmorski kurort jest od lat jednym z ulubionych miejsc, w których wypoczywają polskie gwiazdy nad Bałtykiem. Z okazji wielkiego święta miejscowości ponownie znani i lubiani zjechali się na wybrzeże i chętnie pozowali na ściance. Wśród nich pojawili się między innymi: Grażyna Szapołowska, Beata Tadla, Agnieszka Dygant, Beata Ścibakówna, Anna Nowak-Ibisz, a także Anna Czartoryska-Niemczycka w zjawiskowej kreacji. Tomasz Stockinger u swojego boku na wielkiej gali miał nową miłość.

On sam był bardzo elegancki i zdecydował się na klasyczny czarny garnitur, białą koszulę i muchę. Jego partnerka miała na sobie długą lnianą suknię z bufiastymi rękawami, ozdobioną pięknym kwiatowym printem. Trzeba przyznać, że zakochani prezentowali się zjawiskowo i chętnie stawali przed obiektywem. Zdjęcia zobaczycie w naszej galerii.


Tomasz Stockinger z partnerką

Tomasz Stockinger z partnerką

Tomasz Stockinger z partnerką

Tomasz Stockinger z partnerką

Tomasz Stockinger z partnerką

Tomasz Stockinger z partnerką

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×