Anna Czartoryska zadała szyku podczas imprezy. W prześwitującej kreacji przyciągała wszystkie spojrzenia

Anna Niemczycka-Czartoryska

Anna Niemczycka-Czartoryska

Anna Czartoryska-Niemczycka zachwyciła stylizacją podczas pokazu mody. W ciemnej nieco transparentnej sukience przyciągała wszystkie spojrzenia.

Anna Czartoryska-Niemczycka jest bardzo lubianą aktorką. Pierwsze kroki na scenie stawiała w Teatrze Współczesnym w Warszawie. Potem zaczęła się pojawiać w filmach i serialach. Fani uwielbiają ją za postać Pauli w Pensjonacie nad rozlewiskiem, a także rolę Ani w Facet (nie)potrzebny od zaraz. Wielbicielom teatru dała się poznać, grając w spektaklach m.in. Teatru Współczesnego oraz Dramatycznego.

Anna doskonale łączy karierę z życiem rodzinnym. W 2013 roku wyszła za mąż za Michała Niemczyckiego. Poznali się na balu zorganizowanym z okazji 10. rocznicy ślubu Dominiki Kulczyk i Jana Lubomirskiego. Małżonkowie doczekali się trojga dzieci: Ksawerego, Janiny oraz Antoniego.

Aktorka przechodziła niedawno trudne chwile. 21 stycznia zmarł jej ukochany ojciec, Stanisław Czartoryski, o czym poinformowano na profilu na Facebooku Muzeum Czartoryskich w Puławach. To tam pojawił się krótki komunikat, w którym dyrekcja i pracownicy placówki, pożegnali serdecznego przyjaciela i darczyńcę. Anna smutne wieści przekazała kilka dni potem.

Zobacz także: Czartoryska-Niemczycka przeszła ważny zabieg. Teraz planuje radykalną zmianę stylu życia

Po czasie żałoby wróciła na salony. Pokazała się na prezentacji kolekcji Doroty Goldpoint w Juracie. Jak wyglądała?

Jak wyglądała Anna Czartoryska-Niemczycka na pokazie mody?

Anna Czartoryska-Niemczycka jest nie tylko utalentowana, ale także bardzo piękna. Doskonale wie, jak podkreślić swoją urodę, a robi to z wielkim wyczuciem i klasą. Na pokazie mody w Juracie pojawiła się w długiej czarnej sukience w drobny biały print, która była nieco transparentna. Do kreacji dobrała subtelne sandałki na płaskim obcasie i małą torebkę. Nałożyła także długie korale. Włosy związała i zrobiła subtelny makijaż. Nie sposób było przejść obok niej obojętnie. Wyglądała naprawdę stylowo. Tylko zajrzyjcie do naszej galerii.

Zobacz także: Czartoryska-Niemczycka pokazała dzieci. Takie kadry na jej profilu to prawdziwa rzadkość

 


Anna Czartoryska-Niemczycka na pokazie mody

Anna Czartoryska-Niemczycka na pokazie mody

Anna Czartoryska-Niemczycka na pokazie mody

Anna Czartoryska-Niemczycka na pokazie mody

Anna Czartoryska-Niemczycka na pokazie mody

Anna Czartoryska-Niemczycka na pokazie mody

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×