Szukaj

Wspaniały baby news. Meghan i Harry nie mogli dostać piękniejszego prezentu na drugą rocznicę ślubu

Wspaniałe wieści w drugą rocznicę ślubu Księcia Harry'ego i Meghan Markle. Jeden z najbliższych przyjaciół pary Sussex został właśnie ojcem.
Książę Harry i Meghan Markle

Książę Harry i Meghan Markle

Meghan Markle i Książę Harry 19 maja obchodzą swoją drugą rocznicę ślubu. Para na oczach całego świata przysięgała sobie wieczną miłość w kaplicy w Windsorze. W sieci pojawiło się mnóstwo życzeń i publikacji. Okazuje się, że najbliższy przyjaciel Harry’ego również ma dla niego prezent.

Bliski przyjaciel Księcia Harry’ego został ojcem

Tom Inskip, znany jako Skippy, i jego żona Lara przywitali na świecie syna o imieniu Albert. To niezwykle radosna nowina, gdyż jest to jeden z najbliższych przyjaciół Harry’ego z dzieciństwa. Pary utrzymują ze sobą świetny kontakt. Książę wraz z Meghan, która wtedy była jego dziewczyną, byli obecni na ślubie Inskipa w Montego Bay na Jamajce. Następnie Tom i Lara uczestniczyli w królewskim ślubie w maju 2018 roku. Dziś zrobili parze miłą niespodziankę.

Książę Harry i Tom Inskip

Książę Harry i Tom Inskip

Czy Książę Harry zostanie po raz kolejny ojcem chrzestnym?

Niewykluczone, że Albert stanie się niedługo kompanem do zabaw dla Archiego. Wraz z rodzicami mieszka w Stanach Zjednoczonych. Tom jest dyrektorem handlowym w biurze firmy Afiniti w Waszyngtonie. Natomiast Meghan i Harry niedawno przeprowadzili się do Los Angeles. Dlatego też pary z łatwością mogą umówić się na spotkanie za każdym razem, gdy Sussexowie podróżują na wschodnie wybrzeże.

Być może ta bliskość skłoni młodych rodziców do poproszenia księcia o to, by został ojcem chrzestnym ich dziecka. Choć ten ma na swoim koncie już sporą gromadkę chrześniaków:

Tak, jestem ojcem chrzestnym całkiem sporej liczby dzieci. Właściwie to jest ich pięcioro, albo sześcioro – zdradził w wywiadzie dla The Telegraph w 2018 roku.

Ostatnio Harry trzymał do chrztu Lenę Elizabeth Tindall, która jest córką wnuczki królowej Elżbiety II. Być może znów będzie miał ku temu okazję.


Tom Inskip – na górze

Tom Inskip – na górze

Książę Harry i Meghan Markle - ślub

Książę Harry i Meghan Markle - ślub

Harry i Meghan - zdjęcia ślubne

Harry i Meghan - zdjęcia ślubne

Dodaj komentarz

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×